Чому коти бояться гостей та як їм допомогти

by ira

Щоб пухнастик перестав відчувати страх перед сторонніми людьми для цього потрібно дотримуватися кількох простих рекомендацій, інформує KURAZH.

Зона безпеки

У квартирі у тварини має бути «свій» простір. Йдеться про місце, куди вихованець може сховатися в момент «небезпеки». Хороший варіант — будиночок для кішки.

Поступове звикання до гостей

Якщо ви бачите, що пухнастому страшно, коли вдома з’являється багато сторонніх людей, тимчасово відмовтеся від запрошення великої кількості гостей. Спочатку запросіть у квартиру одного друга. Потім — двох друзів. І так далі.

Супроводжувати появу гостей чимось добрим

Кішка перестане відчувати стрес у разі незнайомих людей, якщо ця подія почне асоціюватися у вихованця з чимось приємним. Наприклад, з появою у мисці дуже смачної їжі.

Не посилювати тиск на кішку

Поясніть гостям, що не потрібно підходити до тварини. Дозвольте друзям взаємодіяти з вашим вихованцем лише в тому разі, якщо пухнастик сам підійде до людей. Крім того, зустріч із друзями не повинна супроводжуватись шумом.

Не зліться на кота

Якщо ваш чотирилапий друг ніяк не може звикнути до сторонніх, не зліться на нього. Карати вихованця точно не потрібно. Терпіння та любов господаря — ось що допоможе кішці впоратися зі своїми страхами.

Тебе може зацікавити