Чому коти люблять підвіконня: неочікувана відповідь

by ira

Ще будучи кошеням, домашній вихованець починає освоювати цю територію. Причому багато тварин проводять на вікні більшу частину життя, передає KURAZH.

У багатьох домашніх вихованців підвіконня стає улюбленим місцем для сну і відпочинку. Навіть ті, які мають вільний доступ на вулицю, наприклад кішки, що живуть у приватному будинку, вважають за краще після прогулянки влягтися на підвіконня і мирно дрімати.

Експерти вважають, що оскільки кішки є дуже допитливими тваринами, то хочуть перебувати в курсі подій, які відбуваються за межами будинку. Вікно для цих цілей підходить найкраще.

З одного боку, вихованець розуміє, що його тил надійно захищений і в разі небезпеки можна швидко ретируватися в безпечне місце. З іншого боку, у кішки з’являється чудова можливість стежити за тим, що роблять оточуючі. Крім цього, взимку, коли працюють батареї, на підвіконні можна сховатися від холоду і погрітися.

Однак, власники, які живуть у багатоквартирних будинках, повинні розуміти, що відкрите вікно становить серйозну небезпеку для вихованця. Кішки — природжені мисливці, і птах, що пролітає повз, може спровокувати тварину на стрибок із вікна.

Хоча коти і вміють приземлятися на чотири лапи, причому з досить великої висоти, але можуть отримати досить важкі травми, які потім доведеться довго лікувати. Тому, задля безпеки вихованця, вікна слід затягувати сіткою.

Тебе може зацікавити