Чому моделі ніколи не їдять у літаку: корисний лайфхак

by Max

Пасажирів, які мають можливість подорожувати разом з моделями та іншими селебрітіс, часто вражає той факт, що вони утримуються від прийому їжі під час польотів. Але чому вони обирають голодування протягом тривалих годин у повітрі?

Поїсти в літаку завжди приємно – навіть якщо вибір страв не завжди вражає своїм смаком. З одного боку, це допомагає зекономити час – адже не завжди просто знайти розваги впродовж усього перельоту. А з іншого боку, прийом їжі сприяє розслабленню та поліпшенню самопочуття під час перепадів тиску.

Тим не менш, багато моделей відмовляються від прийому їжі на борту літака – навіть, коли польоти тривають кілька годин поспіль.

Наприклад, колишня стюардеса американських авіаліній поділилась своїми спостереженнями, що під час семигодинного рейсу з Нью-Йорка до Лондона супермодель Розі Хантінгтон-Уайтлі не тільки не приймала їжу, але й взагалі не пила пропонованих напоїв – і купила лише невелику пляшечку джерельної води.

Для багатьох людей польоти на літаках – це подія, яка трапляється лише кілька разів на рік, під час відпустки. Для моделей авіаперельоти – це повноцінна частина їхнього життя, особливо під час Тижнів моди. Саме тому вони стараються зробити все можливе, щоб уникнути наслідків джетлагу – залишаючись енергійними та свіжими навіть після прильоту.

Перебування на величезній висоті має значний вплив на обмін речовин в організмі. Це призводить до набряків, болю у животі та інших дискомфортних симптомів після перельоту.

Відмова від їжі – один з основних заходів для мінімізації подібних наслідків польоту. Хоча це не легко відмовитись від прийому їжі, коли польот триває більше 3-4 годин.
Експерти рекомендують пити якнайбільше чистої води, щоб зменшити відчуття голоду. Крім того, каву та чорний чай краще обмежити, оскільки кофеїн може сприяти затримці рідини і збільшенню набряків.

Тебе може зацікавити