Чому не можна сушити волосся у ванній: ця помилка псує укладання

by Max

Сподіваємося, ти вже встигла впровадити у свій догляд золоте правило вдалих укладок і користуєшся феном на постійній основі. Проте не менш важливо ще й вибирати потрібне для цього місце — і ось чому.

На жаль, мало хто може похвалитися тим, що для гарної зачіски вистачає лише миття голови. Щоб волосся слухняно лежало, залишалося об’ємним, не пушилося і красиво блищало, без допоміжної косметики та інструментів не обійтися. І, як мінімум, без старого доброго фена.

Як би не було звично демонізувати фен і звеличувати природне сушіння волосся, насправді саме спрямований, теплий потік повітря корисніший для локонів. Завдяки ньому кутикули волосків швидше закриваються, що мінімізує зайву деформацію та пошкодження. До того ж саме завдяки фену пасма стають об’ємнішими, але при цьому слухнянішими. Хоча цілком можливо, ти цього не помічаєш: якщо сушиш волосся у ванній кімнаті.

Справа в тому, що волога ванна кімната зовсім не підходить для процесу сушіння. Особливо одразу після того, як ти прийняла душ, і кімната не встигла провітритися.
Підвищена вологість уповільнює сушіння волосся. А ще впливає на те, як виглядає зачіска: волога з повітря осідає на пасмах і вбирається в них — і забирає й без того такий нестійкий і важкодосяжний природний об’єм волосся.

Звичайно, сушити волосся у ванній дуже зручно: адже найчастіше у багатьох саме тут велике дзеркало і добре розташовані по відношенню до нього розетки. Але краще вийти до будь-якої іншої кімнати. Або ж включити витяжку, навстіж відкрити двері в санвузол і хоча б трохи почекати — щоб атмосфера у ванній стала практично такою ж «сухою», як в інших частинах дому.

Тебе може зацікавити