Чому патчі не можна тримати більше 20 хвилин та чим це небезпечно

by Max

Багато жінок починають ранок із патчів для повік — тим більше, якщо не вдалося виспатися чи напередодні була бурхлива вечірка. Не забувай стежити за тим, як довго витримуєш патчі, адже часто вони можуть припинити приносити користь і навіть порушувати баланс шкіри.

Патчі для повік здаються по-справжньому чарівним засобом, який швидко бадьорить (якщо зберігати їх у холодильнику), робить погляд свіжішим і чудово зволожує та освітлює шкіру. Справжні б’ютіголікі починають свій ранок не з кавою, а саме з нанесення патчів під очі.

Деякі проводять у патчах весь ранок, аж до того моменту, коли потрібно нанести макіяж і вийти з дому. Комусь зручно не те щоб займатися побутовими справами, але навіть робити зарядку з патчами на повіках — час від часу трохи підтягуючи їх вгору.

Ми звикли думати, що чим довше патчі впливають на шкіру, тим більшого ефекту варто очікувати. Адже недарма вони так щедро просочені сироваткою з корисними компонентами!

І все ж таки інструкцію порушувати не варто: зазвичай патчі необхідно носити 15-20, в крайньому випадку 30 хвилин. За цей період вони встигають достатньо зволожити шкіру та візуально покращити повіки. І починають давати зворотну реакцію…

Спочатку патчі віддають шкірі свою вологу. Але згодом, саме при перевищенні рекомендованого періоду процедури, вони починають витягувати вологу назад. Така фізична реакція називається осмосом і відбувається при тривалій взаємодії речовин.

Якою б не була спокуса проходити в патчах весь ранок, краще витримати їх необхідний час, а потім закрити ефект улюбленим кремом для повік. Також можеш зробити легкий масаж очей — щоб залишки активних речовин із патчів швидше увібралися і можна було приступити до макіяжу.

Тебе може зацікавити