Чому прозора пудра краща за звичайну і кому потрібно обов’язково на неї перейти

by Max

Ні, це не борошно і не присипка! Розкриваємо секрети транспарентної пудри, яка підходить навіть найскладнішим алергікам.

Правильна назва білої пудри, неважливо, пресованої чи розсипчастої, – транспарентна. І вона може стати твоєю найкращою б’юті-подружкою, якщо ти правильно її використовуватимеш.

Головна її перевага — у відсутності відтінку. Це означає, що така пудра підійде кожній — і Білосніжці, і засмаглій дівчині. При цьому вона забезпечує ефект ретуші у реальному житті: розмиває, маскує всі недоліки, закріплює макіяж та прибирає жирний блиск.

Рельєф обличчя стає рівнішим, шорсткості маскуються, а тональна основа починає виглядати максимально природно.

А ще транспарентну пудру можна використовувати соло поверх зволожуючого крему або праймера. Так ти створиш ефект випещеної, «дорогої» шкіри без недосконалостей і видимого макіяжу.

Але щоб прозора пудра не підвела тебе при спалаху (а то обличчя може виявитися білим, немов припилене борошно), потрібно запам’ятати кілька правил.

  • По-перше, нанось її одним тонким шаром, не нашаровуй. В крайньому випадку можеш пройтися по обличчю пензлем ще раз ввечері після робочого дня. А вдень використовуй серветки, що матують.
  • По-друге, не вбивай її у шкіру. Просто акуратно припудри обличчя, щоб не було надлишку засобу. І все!
  • По-третє, наноси її при хорошому освітленні, щоб уникнути конфузу при денному світлі
  • А ще білу прозору пудру можна використовувати як основу під тіні! Так вони не скачаються і виглядатимуть яскравіше.

Тебе може зацікавити