Чому в теплу пору року варто перейти на тверді парфуми: настав час спробувати щось нове

by Max

Забудь про класичні парфуми – настав час спробувати щось нове і неймовірно стильне! Розповідаємо, чому варто придбати тверді парфуми саме навесні чи влітку.

Сухі парфуми – це окрема форма парфумерії, яка знову завойовує наші серця. Переваги використання твердих парфумів багатогранні, а в теплу пору року їхня практичність лише зростає: адже в спеку особливо важливо мати можливість швидко оновити аромат, де б ти не знаходилася — на пляжі чи на шляху до офісу.

Натуральність твердих духів

Тверді парфуми створюються із природних масел, восків та інших рослинних компонентів. Все чисте, натуральне, так би мовити, перевірене століттями:)

Легкість носіння твердих духів

На відміну від громіздкого флакона, невелике упакування можна покласти в сумочку або клатч. І можна не боятися розбити скло чи перевищити температуру для зберігання! Ідеальний вибір для поїздок та подорожей. Зазвичай упаковка твердих парфумів зроблена з металу і виглядає дуже стильно.

А ще такі аромати можна використовувати не за прямим призначенням.

Ароматизація білизни

Просто поклади відкриту упаковку в шафу або тумбочку з нижньою білизною, і твої речі будуть остійно приємно пахнути.

Медитація

Хочеш насолоджуватися улюбленим ароматом цілий день? Клади коробочку з сухими духами в сумочку і нюхай будь-якої миті, коли захочеться відволіктися.

Догляд за волоссям

Нанеси трохи аромавоску на гребінець і проведи ним по кінчиках волосся. Такий незвичайний спосіб допоможе створити вишуканий аромат, який радуватиме тебе весь день.

Тебе може зацікавити