Чорна безодня: 3 знаки Зодіаку, з якими не хочуть зв’язуватися навіть біси

by Max

А в інших не стільки таргани скільки чорна безодня. Пхатися туди не варто нікому навіть різноманітним сутностям з тонкого плану, інформує KURAZH.

Серйозно, з представниками деяких зодіакальних знаків, наприклад, сильно не ладнають всілякі біси. Ну як не ладнають, це голосно сказано, швидше бояться зв’язуватися, так би мовити, щоб уникнути…

А то мало чого там криється в цій безодні, може статися так, що проковтне і не подавиться і навіть не помітить що, що таке сталося.

І почнемо мабуть із Овнів. Взагалі вони дуже хороші і світлі люди… Але ось на думку експертів до них краще не лізти, щоб уникнути проблем. Але це не головне, зовсім не головне для нашої статті.

Важливіше інше, адже представники цього знака мають цілком особливі стосунки зі світом духів та сутностей. З корисними вони легко знаходять спільну мову. А ось усяка бісятина намагається триматися від Овнів на відстані. Як то кажуть чим далі, то рідніше…

Весь фокус прихований в енергетиці цих людей. Навіть якщо представник цього знака нічим таким не цікавиться, це не скасовує того факту, що він або вона просочує своєю енергетикою навколишній простір.

І тим, хто до них розташований по доброму, там буде добре, а от всякої шкідливої братії зовсім немає. Правда і тут є одна маленька хитрість… Якщо Овну буде дуже треба, то він і бісів змусить танцювати під свою дудку.

Діва — такий знак Зодіаку, у якого дуже своєрідні стосунки з усілякою нечистю. І якщо більшість представників цього знака, щось чула, знає, вміє тощо. То ось окремі індивіди можуть справді здивувати.

Але давайте рухатимемося послідовно. Почнемо з того, що у представників цього знака досить сильний захист від природи. А якщо Діва ще чогось знає з цієї теми, то дістати її з магічної точки зору стає ще важче.

Найвразливіше це моменти сну, ось тоді і є маленький шанс причепитися до Діви. Але варто пам’ятати що Діва це до моторошного господарський знак, на своїй території вона може все.

Тому нечисті, що потрапила туди, залишається тільки поспівчувати. Просто тому, що Діви дуже допитливий народ, зрозумівши причину проблеми, вони її вивчатимуть з усіляких сторін.

Скорпіон. Ну тут взагалі все просто, всілякі біси і подібна братія оминає представників цього знака десятою дорогою. Тому що ніхто не хоче батрачити просто так.

Річ у тім, що Скорпіони, особливо якщо вони практики — ведуть такі справи. Вони не знищують або щось подібне, навіщо переводити даремно цінний ресурс.

Здогадалися вже? Чи ні? Загалом свідомо чи ні, але Скорпіони підкоряють своїй волі таку нечисть. Ну а потім користуються на власний розсуд.

Ось тому і не варто з ними сваритися, скаже в серцях зроблять щось. А потім доведеться довго шукати причину дрібних невдач та інших подібних радощів. Тому з ними навіть біси не хочуть зв’язуватися.

Тебе може зацікавити