Чотири поради, які допоможуть позбутися жирного блиску на обличчі

by ira

Жирна шкіра — те, що будь-яка особа прекрасної статі вважає справжнім покаранням. Слід визнати, що догляд за нею не такий простий, але все ж переваги у такого типу є, передає KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Такі покриви не пересихають взимку, повільніше старіють. Все це досить цінно. До цих переваг насправді можна додати й інші, але зробити це можна, тільки працюючи певним чином з обличчям.

Буде потрібно змінити підхід до догляду за жирною шкірою, щоб змусити її не блищати, а сяяти. Для цього потрібно взяти на замітку кілька лайфхаків.

Очищення пір

Ним ніколи не можна нехтувати. У випадку з жирною шкірою не підійдуть засоби, якими потрібно протирати обличчя. Річ у тім, що пори у власниць жирної шкіри глибокі, тому так їх не вдасться очистити.

Надавати перевагу слід мусам або гелям, які піняться. Так вдасться забезпечити глибоке очищення покривів. Після цього можна і протерти обличчя.

Тонізація

Перед нанесенням крему потрібно практикувати тонізацію шкіри. Буде потрібно використовувати засіб, який має протизапальні, антисептичні та порозвужувальні властивості.

В такому випадку він буде відновлювати РН шкіри, буде добре видаляти залишки очищувальних засобів.

Пілінг кислотами

Про пілінг щітками і скрабами слід забути всім, а особливо власницям жирної шкіри. Краще вдаватися до пілінгу кислотами.

Вони не тільки відлущують, але і глибоко очищають шкіру, звужують пори. Активність сальних залоз засоби з ними пригнічують, за рахунок чого покриви стають не такими жирними.

Глиняні маски

Такі косметичні засоби у дівчини з жирною шкірою обов’язково повинні бути в арсеналі. Глина будь-якого кольору є сорбентом, який володіє поглинаючими властивостями.

Використовувати можна будь-який такий засіб, але у випадку з жирною шкірою найкраще себе зарекомендували зелена і чорна глини. Вони і антисептичними властивостями володіють, і пори очищають глибоко.

Ці поради точно знадобляться дівчині з жирною шкірою. З їх допомогою вона зможе швидко привести обличчя в порядок, зробити шкіру красивою і сяючою.

Тебе може зацікавити