Чотири знаки Зодіаку зі сталевим стрижнем усередині

by Max

Що відокремлює переможця від невдахи? Правильна відповідь — внутрішній стрижень. Він є у кожного, просто в одних він гнеться, а в інших із сталі, інформує KURAZH.

Овен

Стрижень Овнів добре видно у характері. Коли вони стоять на своєму всупереч усьому, часом навіть здоровому глузду. Але опиняючись у результаті абсолютно правими. Або коли вони, незважаючи ні на що, досягають своєї мети.

З ними багатьом важко, саме через вольовий характер, через впертість. Але з іншого боку, саме такі люди чогось домагаються в житті.

Телець

Телець, за великим рахунком, це той самий Овен у плані стрижня, тільки такий запальний і гарячий по життю.

Тельці дуже практичні люди, які все примудряються використати собі на користь. Вони вміють пристосовуватися практично будь-де, витягуючи попутно максимум вигоди.

Ці люди вміють бути дуже пробивними, коли їм щось потрібне. А це без вдачі не працює.

Діви

Діви такі люди, які всіма способами домагаються свого. Вони, безумовно, творчі та вольові. Говорячи про сталевий стрижень… Він у них є, хай по деяким представникам одразу й не скажеш.

Вони можуть бути наполегливими, коли щось вирішили. Завжди домагаються того, чого бажають. Віртуозно вміють ховати свій характер під миловидною зовнішністю.

Козеріг

Вони практичні до мозку кісток. Можуть здаватися поганими друзями, коли не біжать по кожній нісенітниці заспокоювати істерику. Але! Коли трапляється справді щось серйозне, друг Козеріг буде першим, хто прийде на допомогу.

Щодо їхнього стрижня… Нам не відомо жодного рефлексуючого Козерога, бо в нього щось не виходить. Вони або знаються на всьому самі, або якщо розуміють, що самому ніяк, просять допомоги. До речі, для того, щоб попросити допомогу, теж потрібен стрижень.

Тебе може зацікавити