Чим наповнене життя Камалії після розлучення

by Max

Красуня Камалія живе у шикарному маєтку на Київщині. Звісно, що всередині він має розкішний інтер’єр, та займає чималу територію.

Камалія – відома співачка, модель, акторка та автор пісень.

Справжнє її ім’я Наталія. Але для прихильників є звичним милозвучне її сценічне ім’я. Вже відомо, що вона рік тому розлучилась з чоловіком. Було шоком для багатьох дізнатись, що Камалія (Наталія Вікторівна Захур) після 20 років у шлюбі з Мохаммадом Захуром розлучилась.

Виявляється причиною цього  став конфлікт у спілкуванні Камалії з донькою Мохаммада Захура від попереднього шлюбу. В конфліктній ситуації батько підтримав доньку. Це дуже розсердило Камалію, й призвело до розриву стосунків.

Хоч подружжя і розлучилось, вони підтримують дружнє спілкування.

Не дають сумувати Камалії в маєтку її кінь та папужка. Кінь Лакі Вей особливий для співачки. Тварина пережила окупацію в Бучі.

Камалія

Її врятували та виходили волонтери. Камалія любить свого Лакі, та вважає його зразком мужності, який допомагає їй не здаватись в будь-яких життєвих ситуаціях.

Свого птаха – папугу  на ім’я Сашко співачка намагається навчити вимовляти слова. Але поки що тваринка відгукується на це своїм пташиним щебетом.

Чим наповнене життя Камалії

Ці тварини не дають Камалії сумувати.

Тебе може зацікавити