Чим олійні парфуми відрізняються від звичайних: пояснення

by ira

Олійні парфуми (їх ще називають арабськими) не новинка, вони були відомі ще в давнину. Родом парфуми із загадкового Сходу, де завжди любили застосовувати квіти та олії у різних сферах життя.

Як інформує KURAZH, перші пахощі використовували в Єгипті та Персії.

В основі таких духів — олії натуральні (троянди, мигдалю, жасмину та інших) або синтетичні. Звичних летючих інгредієнтів, води та спирту в них немає, а при нанесенні на шкіру утворюється олійна плівочка — виходить концентрат ароматності. Насичений запах залишається на шкірі довго — аж до 3-х днів. Однак вони не дають шлейфовості, звучать близько до тіла.

Чим олійні парфуми відрізняються від звичайних

1. У олійних духах немає води та спирту, яким тільки дай волю — одразу випаруються. А тоненька олійна плівка не дає запаху швидко від вас втекти.

2. У складах переважно олії натурального походження. Іноді навіть рослинний емульгатор — олія жожоба.

3. Протягом дня парфум майже не змінює свого аромату. Комусь це подобається, а когось не влаштовує.

Судіть по собі: бувало таке, що вранці запах парфумів «той самий», а потім він розкривається і більше не подобається? Чи, навпаки, божеволіють від шлейфу, а база та початкові ноти розчаровують? Для людей, які не люблять сюрпризів у цьому сенсі, олійні парфуми — велика знахідка.

4. При цьому не можна сказати, що вони не розкриваються — просто вони роблять це інтенсивно тільки під час руху. Якщо ви просто сидите, то запах буде тонкий і легкий, який точно не зіб’є з ніг ні в чому не винних оточуючих.

Як користуватися олійними духами

Олійні парфуми не терплять інших запахів із собою і намагаються взаємодіяти з ними. Це призводить до того, що парфум змінює аромат, який не завжди нам приємний.

Якщо не хочете такої несподіваної трансформації, наносіть засіб на чисте тіло (краще відразу після душу) — тоді запах поту чи кремів не завадить духам розкрити свій потенціал.

Намагайтеся використовувати парфум на теплих ділянках тіла (шия, плечі, зап’ястя або ліктьовий згин), щоб вони випромінювали аромат більш інтенсивно. Орієнтуйтеся по венах — наносіть туди, де вони помітні.

При цьому пам’ятайте, що олійні парфуми дуже концентровані, тому їх потрібно зовсім небагато. Досить буквально крапельки на місце нанесення — протримається день і довше.

А ще можна спробувати такий трюк. Якщо ваш крем для тіла або для рук не має свого запаху, перетворіть його на парфумований — додайте в них одну крапельку олійних парфумів і використовуйте, як завжди.

Тебе може зацікавити