Дерматологи проти прийняття ванни взимку: у чому причина

by ira

Взимку ми часто мріємо якнайшвидше опинитися вдома і набрати гарячу ванну — або довго стояти і зігріватися під душем. Однак дерматологи категорично не рекомендують цього робити, причому протягом усього зимового сезону, передає KURAZH.

Гаряча ванна або душ — справжній порятунок після холодної вулиці. Водні процедури допомагають швидше перемогти застуду, та й загалом розслабитися після дня, наповненого нескінченними завданнями та стресом.

Ми звикли вважати, що прийняття ванни або довгого душу благотворно впливає на тіло: розкриває пори, сприяє кращому очищенню і відлущуванню, а також пом’якшує шкіру. Але насправді від гарячої води з’являються лише нові проблеми.

Річ у тім, що в зимовий період нашій шкірі не потрібне таке глибоке очищення, як в інші сезони. Шкірі бракує поживних речовин — а ми намагаємося вимити з неї і без того їхні скромні залишки! Цьому процесу сприяє саме надто гаряча вода. Саме тому в холодну пору ми часто скаржимося на сухість і лущення — і думаємо, що причина дискомфорту криється в сухому повітрі та опалювальних приладах.

Щоб знизити навантаження на шкірні покриви, дерматологи рекомендують не митися в занадто гарячій воді. І вже тим більше не лежати в гарячій ванні! Намагайтеся звикнути до більш нейтральної температури води. Не забувайте, що це корисно не тільки для шкіри, а й для організму в цілому. Ви ж не хочете, щоб після гігієнічних процедур у вас паморочилося в голові, з’являлося почервоніння на обличчі або сильно підвищувався тиск?

Тебе може зацікавити