Дешевше, ніж в Україні: дружина Беднякова зізналася, скільки заплатила за пологи у США

by Max

Дружина шоумена Андрія Беднякова вирушила до США у 2022 році на останніх місяцях вагітності разом із 7-річною дочкою Ксенією. У жовтні вона народила хлопчика, якого з чоловіком назвала Остапом, інформує KURAZH.

За словами Анастасії, наступного дня після пологів вона вже повернулася до своєї орендованої квартири. Поки вона була у лікарні, зі старшою дитиною сиділи друзі. Бідняков не зміг виїхати до коханої за кордон.

Зірка фільму «Я, Ти, Він, Вона» розсекретила, що витратила на пологовий будинок 500 доларів (близько 18 700 гривень), і додала, що її подруга в Україні заплатила за пологи набагато дорожче.

«Друзі були з дочкою Ксенією, наступного дня я приїхала додому з другою дитиною. Все зайняло один день, в Америці ніхто не тримає у лікарні. Андрій не був присутній обидва рази, мені не потрібно, щоби мені гладили ручку, мене це відволікає. Мені не потрібно, щоб він був у палаті, йому здається також. Є лікарі, медсестри, все було гаразд. Я народила сина дешевше за мою подругу в Україні. Я заплатила 500 доларів за свої пологи. Мені порадили взяти страхову за 360 доларів на місяць», — сказала Коротка.

Тебе може зацікавити