Для чого потрібна прозора фарба для волосся і кому вона ідеально підійде

by Max

В асортименті багатьох брендів професійної косметики можна зустріти безбарвну фарбу для волосся. На перший погляд, цей засіб здається дивним і навіть марним. Однак насправді це геніальний б’юті-винахід із широким спектром застосування.

Будь-яка фарба не тільки змінює відтінок волосся, але й надає їм здорового блиску. Це пояснюється тим, що під час нанесення складу структура волосків наповнюється пігментами, протеїнами та іншими доглядовими компонентами. Локони стають живішими, слухнянішими і легше піддаються укладанню.

Досягти такого ж ефекту без зміни відтінку допомагає процедура безбарвного фарбування – іноді її ще називають глазуруванням волосся. Суть методики полягає у використанні спеціальних прозорих фарб: без аміаку, але з компонентами, що доглядають, які покривають волосся невидимою плівкою для захисного ефекту.

Прозорі фарби для фарбування у свій відтінок випускають багато марок косметики для волосся. Деякі склади допомагають зробити натуральний тон волосся більш насиченим, інші ще й мають ефект ламінування. Але головне їх завдання, як і раніше, полягає в усуненні тьмяності — і в насиченні пасм корисними компонентами, які не так активно засвоюються зі звичайної косметики.

Важлива перевага прозорих фарб полягає в тому, що їх можна використовувати самостійно в домашніх умовах. На відміну від стандартного фарбування з таким продуктом, значно знижуються ризики отримати несподіваний результат. Проте ретельно дотримуйся правил: перетримка активного складу може зробити волосся більш важким або на якийсь час зробить його тон трішки світлішим.

Тебе може зацікавити