Для зволоження, росту волосся та проти жирності: 3 олії для шкіри голови, які вирішують ці проблеми

by Max

Масаж шкіри голови за допомогою олії прийшов до сучасного б’юті-світу з індійської аюрведи, де ця процедура відома під назвою «чампі». Певні дії збільшують приплив крові до шкіри голови, зменшують випадання волосся, розслаблюють м’язи, знімають стрес, інформує KURAZH.

Крім того, процедура здатна зволожити волосся або, навпаки, скоротити вироблення шкірного сала, позбавити від кінчиків, що січуться, і стимулювати фолікули. Головне — підібрати потрібну олію і слідувати правильній техніці.

Наприклад, не варто залишати засіб на ніч. Багато хто помилково вважає: чим довше олія буде на шевелюрі, тим сильнішим виявиться ефект. На жаль, це не так. Щоб олія подіяла, достатньо приблизно однієї години, максимум чотирьох. В іншому разі може статися закупорка волосяних фолікулів.

Крім того, трихологи закликають використовувати лише кілька крапель олії — цієї кількості достатньо для ретельного масажу. Якщо вилити на голову відразу половину пляшки, змити засіб буде значно важче, знадобиться більше шампуню, а він, у свою чергу, лише сильніше пересушить локони та скальп.

Остання порада: не вдаватися до масажу шкіри голови олією тим, хто вже зіткнувся із сильним випаданням волосся. Швидше за все, засіб тільки обтяжить пасма і посилить ситуацію. З цією проблемою найкраще звернеться до трихолога, щоб коректно встановити її причину та визначити оптимальне лікування.

Тепер поговоримо про те, які масла краще вибрати для вирішення трьох найпоширеніших проблем: сухості або жирності шкіри голови, а також повільного росту волосся.

Для жирної шкіри голови

Багато хто з тих, хто стикається з цією проблемою, помилково вважають, що олія в їхньому випадку точно не допоможе, а лише посилить ситуацію. Саме тому вони використовують виключно агресивні засоби, намагаючись висушити скальп.

Однак підвищене виділення шкірного сала може бути відповіддю організму на ці дії та спробою відновити порушений бар’єр. Для цього він починає виділяти ще більше себуму, через що і виникає неприємна жирність біля коріння.

Заповнити брак вологи допоможе масло жожоба, за складом дуже схоже на шкірне сало, що виробляється організмом людини. За словами фахівців, цей засіб допоможе делікатно вирішити проблему, одночасно справляючись як з жирністю, так і сухістю шкіри голови.

Для росту волосся

Вітаміни Е і К, а також цинк і залізо — ті речовини, необхідні для підтримання здоров’я шкіри голови і стимуляції росту волосся. Усі вони містяться в олії насіння гарбуза.

Попри те, що дослідження цього засобу все ще продовжуються, вченим уже вдалося дійти кількох важливих висновків. Так, вони змогли довести, що гарбузова олія уповільнює процес перетворення тестостерону на дигідротестостерон. Саме він викликає андрогенетичну алопецію.

Також було підтверджено, що цей засіб стимулює фолікули, сприяє зростанню нового міцного волосся. Для більшого ефекту гарбузове масло можна змішати з розмариновим.

Для сухої шкіри голови та волосся

Авокадо багате на поживні речовини і жирні кислоти, тому з нього виходить прекрасне косметичне масло. У ньому містяться вітаміни А, D і Е, і навіть незамінні жирні кислоти, зокрема Омега-3.

Всі вони спрямовані на живлення та зволоження шкіри голови, а також волосся. Завдяки цьому наносити його можна не лише на скальп, а й на пасма.

Тебе може зацікавити