Дружина Вілла Сміта розповіла про їх стосунки

by ira

Американська акторка та ведуча Джада Пінкетт-Сміт назвала складним шлюб з Віллом Смітом. Вона збирається опублікувати мемуари “Без обмежень” восени 2023, у яких детально розповідатиметься про її “складний шлюб” із Віллом Смітом та інші теми.

Як передає KURAZH, про це пише Фокус.

“Джада Пінкетт Сміт описує уроки, отримані під час важкої, але захопливої подорожі — американських гірок від глибин суїцидальної депресії до висот особистого відкриття та святкування справжньої жіночої сили”, — йдеться в заяві видавця мемуарів.

Зокрема в повідомленні додано, що у фоліанті дружини скандального актора буде описано її “нетрадиційне виховання в Балтіморі”, дружбу з покійним репером Тупаком Шакуром та роман із зіркою “Fresh Prince of Bel-Air”.

“Під час кризи у віці 40 років Джада розповідає про нестерпний вибір, який їй довелося зробити, щоб змінити своє життя в усіх відношеннях”, — додав видавець.

Мемуари 50-річної акторки, ймовірно, стосуватимуться її боротьби з алопецією та жарту, який став причиною ляпаса, який побачили у всьому світі на церемонії вручення премії “Оскар” у 2022. Після цього чоловіка Джади Пінкетт-Сміт позбавили багатьох контрактів та виключили з Американської кіноакадемії.

“Сьогоднішній стан світу полягає в тому, що нам потрібні обидва. І ми всі насправді потребуємо одне одного як ніколи. А до того часу ми з Віллом продовжуємо робити те, що робили протягом останніх 28 років”, — зізналася кохана оскароносного актора.

Зіркова пара одружилися у 1997. Від їхнього союзу підростають двоє дітей — син Джейден та донька Віллоу.

Тебе може зацікавити