Два знаки Зодіаку, які розбагатіють у травні 2024 року

by Max

Нам з вами доведеться докласти певних зусиль для досягнення успіху, але деяким знакам везтиме трохи більше. Саме про них і розповіли астрологи, інформує KURAZH.

Меркурій буде відносно позитивним до 14 числа включно, а тоді розпочнуться великі труднощі. Перша половина місяця не буде дуже сприятливою, оскільки на початку травня Марс стане деструктивним. У нас буде менше пристрасті та бажання бути багатими та успішними, так що постарайтеся це якось відшкодувати.

Рак

Люди цього Знаку можуть розраховувати на вдалі покупки, не дуже швидке, але стрімке досягнення успіхів у якихось нових їм сферах. Можна шукати нових джерел доходу, просувати свої ідеї. Також представники цих знаків можуть відкривати власний бізнес, вкладати гроші в нерухомість. Через Меркурій буде слабкою пам’ять, тож усе варто записувати.

Потрібно шукати точки зіткнення з іншими людьми. Це ключ до стабільності та фінансового успіху. Це непоганий час для пошуку нової роботи, співбесід. Головне — не квапити події, адже планети не в найкращому стані.

Козеріг

Великі гроші та прорив у кар’єрі чекає на спортсменів, народжених під цим знаком Зодіаку. Вони можуть показувати найкращі результати. Цей місяць для них буде вкрай плідним. Це дуже добрий час і для важкої інтелектуальної роботи, яка потребує концентрації уваги. Козероги повинні багато і старанно трудитися, але це вони вміють робити.

Щоб обігнати всіх інших знаків Козерогам варто вибирати шлях, на якому немає воєн та розбрату. Будь-який навіть найменший конфлікт може все зруйнувати.

Тебе може зацікавити