Диявол у деталях: 7 ознак того, що ти виглядаєш недоглянутою

by Max

Бути доглянутою набагато важливіше, ніж вміти круто фарбуватись або стильно поєднувати речі. Чи чула фразу «диявол у деталях»? Коли справа стосується зовнішнього вигляду дівчини, вона є актуальною як ніколи! Адже саме дрібні деталі здатні зробити найпростіший образ неповторним або навпаки безнадійно його зіпсувати.

Неважливо, скільки брендових сумочок у твоєму гардеробі, якщо ти виглядаєш недоглянутою! Ми склали список помилок, які зіпсують будь-який образ.

Надмірне маскування недоліків шкіри

«Чим більше тонального крему я нанесу на прищ, тим непомітнішим він буде. А ще пудрою зверху “заштукатурю”, щоб напевно». Не хочеться тебе засмучувати, але після такої важкої артилерії твій прищик стане ще помітнішим, ніж до всіх маніпуляцій. Чи варто говорити, що подібне «вирішення» проблеми є абсолютно неефективним? Та ще й виглядає, м’яко кажучи, не дуже.

Неправильний відтінок тонального крему

Ти вибираєш надто світлий або, навпаки, надто темний тональний крем. У результаті колір твого обличчя сильно контрастує з шиєю, а ти виглядаєш безглуздо. Щоб правильно підібрати тональну основу, візьми на пробу три відтінки: один на тон світліший, другий – такий, який здається ідеальним тобі, третій – на тон темніший. Нанеси вздовж лінії підборіддя всі три варіанти і вибирай той відтінок, який співпадатиме з кольором твоєї шиї.

Блискуча шкіра і макіяж, який “поплив”

Змащені стрілки, туш, що обсипалася, розмазана помада – всі ці дрібниці виглядають жахливо неохайно. Але ж уранці твій макіяж був бездоганний? Швидше за все, справа в надто жирній шкірі. Вирішити проблему радикально – непросто, а ось уникнути таких неприємностей – легко! Завжди користуйся базою під макіяж і носи з собою серветки, що матують, які в разі чого допоможуть швидко привести ситуацію в порядок.

Потріскані губи

Фарбуєш обвітрені або потріскані губи яскравою помадою і думаєш, що вона сховає проблему? Швидше, навпаки, наголосить! Залиш кольорові помади до повного одужання губ, а замість них використовуй живильні бальзами або гігієнічні помади. А якщо губи сильно лущаться, спробуй скористатися скрабом та спеціальною живильною олією.

Облізлий або відрослий манікюр

Гель-лак, що відріс на півсантиметра, облупився колір, нігті різної довжини – недоглянуті руки не тільки псують, а й «дешевлять» твій образ. Повір, прозоре покриття або навіть повна його відсутність виглядатиме краще, ніж усе перелічене вище! Немає часу на манікюр у салоні? Просто оброби кутикулу, прибери задирки і підпили нігтики під одну довжину.

Відрослі коріння і посічені кінчики

Відросле коріння волосся (неважливо, світле воно або темне) – це некрасиво. Якщо ти вирішила кардинально змінити колір волосся, будь добра, підфарбовуй коріння раз на три тижні. Те саме стосується і довжини волосся. Навіть якщо ти щосили намагаєшся відростити довге волосся після стрижки, раз на два-три місяці підстригай кінчики. Посічені та сплутані кінці волосся виглядають неохайно.

Жовті зуби

Ні, ми не закликаємо тебе терміново записатися на процедуру відбілювання зубів! Але професійне чищення від нальоту і зубного каменю в такій ситуації точно не зашкодить. Не будемо згадувати про шкоду цигарок, каву, чаю та інших напоїв, що фарбують зуби, ти й сама все чудово знаєш.

Тебе може зацікавити