Дженніфер Еністон вимагає від Бреда Пітта $100 мільйонів

by ira

Слідом за Анджеліною Джолі в суд на Бреда Пітта має намір подати ще одна колишня кохана актора — Дженніфер Еністон.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на elle.ua.

Акторка вимагає від Пітта 100 мільйонів доларів. До суду Еністон захотіла подати після того, як Пітт вирішив продати свій продюсерський центр Plan B, над створенням якого він працював разом з Еністон. Про це виданню Heat World повідомив інсайдер.

Зі слів джерела стало відомо, що протягом тривалого часу Дженніфер не лише була співавтором центру, а й виступала консультантом у багатьох проєктах.

«Річ не тільки у грошах. Для Джен не менш важливі принципи. Суть у тому, що вона була одним із творців та засновників Plan B, і, хоча формально він перейшов до Бреда, вона не отримала нічого схожого на заслужене визнання за те, що працювала над його створенням від самого початку. До того ж вона виступала як фактичний консультант протягом багатьох років, коли Бреду потрібно було підкинути ідеї для проєктів або прийняти рішення про великі інвестиції», — поділився інсайдер.

Наміри Пітта дуже образили Дженніфер, адже вони вже довгий час дружать та мають теплі стосунки. Тепер Джен хоче отримати від ексчоловіка визнання її співавтором проєкту і компенсацію в розмірі 100 мільйонів доларів.

«Джен усе ще дбає про Бреда і не говорить про нього нічого поганого. Але цей інцидент є жорстким нагадуванням про те, що в них є проблеми, на які вона скаржилася всі ці роки. Якщо Бред хоче вчинити правильно стосовно Джен, він залізе до своєї кишені й випише їй чек на 100 мільйонів доларів, що буде краплею в морі, якщо цей продаж відбудеться», — зазначив інсайдер.

Тебе може зацікавити