Джеремі Реннер отримав відео камео від Пола Радда: що відомо

by ira

52-річний актор “Соколиного Ока” Джеремі Реннер заявив, що його колега з фільму “Месники: Завершення” не лише відвідав його, коли він був у лікарні, та оговтувався після аварії зі снігоприбиральною машиною на Новий рік, але й підтримував його позитивний настрій.

Про це пише People, повідомляє KURAZH.

“Тож Радд, якого я так сильно люблю — він теж випадково був у місті, рекламуючи свій фільм, і кілька разів приходив до лікарні, завжди просто покращуючи мій день, тому що він один із найсмішніших хлопців, так, Пол Радд? А потім він надіслав мені відеозвернення”, – пригадав Реннер.

“Хтось знає «Камео»? Де можуть заплатити гроші, а кінозірка може сказати: “Привіт, з днем народження!” – продовжив він. “Тож він зробив підробку”.

“Я навіть не просив його про це. Він зробив підробку, ніби я заплатив йому гроші за Cameo”, – сказав Реннер.

У відео Радда, актор кумедно називав Джеремі “Джеррі” і говорив з ним так, ніби він був шанувальником, якого ще не зустрічав.

«Привіт, Джеррі, я чув, що ти трохи вдарився — мабуть, ти побився зі снігоочисником?» 54-річний Радд жартома сказав. «У будь-якому випадку, я просто хотів надіслати це відео».

«Це справді від щирого серця, і я сподіваюся, що ти почуваєшся краще після снігоприбиральної машини», — продовжив актор у відео. «Звучить так, ніби ти досить жорсткий хлопець. Тож, можливо, я зустрінуся з тобою одного разу і це буде щось?»

«Тим часом, будьте обережні і заспокойтеся на деякий час. А наступного разу, можливо, просто дайте снігу розтанути», – сказав він зі сміхом. «Почувайся краще, Джеррі».

Радд був не єдиним колегою Реннера, який був поруч із ним у лікарні, поки він одужував. Його також відвідала вдома актриса «Людина-мураха і Оса: Квантуманія» Еванджелін Ліллі та інші.

Також Реннер зізнався, що аварія допомогла йому схуднути та кинути палити.

А ще стало відомо, що зірка фільмів Marvel збирається пройтися червоною доріжкою на дебюті свого шоу Disney + Rennervations.

Тебе може зацікавити