Емма Вотсон записалася на курс письменницької майстерності в Оксворді

by ira

Емма Вотсон відвідала церемонію вступу студентів до Оксфордського університету, після того, як записалася на магістерську програму на курс письменницької майстерності.

Як інформує KURAZH, про це повідомляє Daily Mail.

Однокурсники були в захваті, побачивши зірку на заході, який відбувся у міському театрі Шелдоніан. Вона нічим не виділялася серед інших студентів: була одягнена, як і інші студентки, в чорну сукню, білу блузку і пов’язала чорну стрічку.

Також повідомляється, що багато студентів фотографували або ділилися знімками актриси, яка зіграла Герміону Грейнджер у фільмах про Гаррі Поттера, незважаючи на офіційну заборону на фотографування.

Крім того, за даними видання у деяких було здивування, що Вотсон була там особисто, враховуючи, що попередні повідомлення припускали, що вона буде в основному навчатися онлайн.

Варто зауважити, що про плани зірки екранів вивчати літературну творчість стало відомо з інтерв’ю Financial Times у квітні, в якому вона повідомила, що під час карантину почала писати вірші, а також есе на теми кохання, дружби та стосунків. Вона збирається відвідати кілька лекцій на місці, і, як повідомляється, в університеті попередили, що її супроводжуватиме невелика команда безпеки.

Тебе може зацікавити