Фермер уже 6 років вирощує городину для своїх друзів — сім’ї бабаків

by Max

Якщо у вашому городі починає пропадати врожай, то ви навряд чи будете налаштовані позитивно стосовно злодюжки, інформує KURAZH.

А якщо це милий бабак?

Шість років тому Джефф почав помічати, що на овочах, які він вирощував для себе, своїх друзів та сім’ї, постійно залишаються сліди зубів. Безумовно, це не сподобалося чоловікові, тому він встановив камеру спостереження, щоб подивитися, хто ж краде та надкушує його фрукти та овочі.

Незабаром після цього на телефон надійшов сигнал тривоги з камер (спрацювали датчики рухів). Коли Джефф подивився, перед його камерою, немов з нізвідки, з’явився бабак, що жує овочі. Тварина явно не відчувала ніяких докорів совісті і виглядала так, ніби цей город — її власність!

Початок довгої дружби

Джефф негайно почав вигадувати способи завадити бабаку красти його врожай. Але, незважаючи ні на що, бабак щоразу з’являвся прямо перед камерою, насолоджуючись овочами. Він ніби знав, що чоловік стежить за ним! Тварина із задоволенням впивалася своїми зубами в городину. Джефф здався тоді, коли бабак з’їв великий соковитий помідор, що він приберіг собі.

Так розпочалася історія дружби! У цей момент чоловік зрозумів, що безглуздо воювати з твариною, краще отримати з цього зиск. Так він почав викладати відео з твариною у мережу. У бабака також з’явилося їм — Чанк!

Один, два, три бабака!

Одного разу Чанк привів на город свою подругу Нібблс. У цей момент Джефф помітив, що його врожай стрімко зменшується, але робити було нічого, адже Чанк уже звик до цих місць. Однак через рік чоловік побачив, що у бабаків з’явилися дитинчата! Тоді він зрозумів, що його сусідам-тваринам знадобиться власний город.

Так Джефф і його сім’я вчинили — вони створили міні-город для бабаків, на якому тварини процвітають уже шість років!

Тебе може зацікавити