Фотомодель та зірка “Блакитної лагуни” Брук Шилдс розповіла, як пережила зґвалтування

by ira

Після 35 років мовчання Брук Шилдс розповіла про пережите зґвалтування у 22 роки, коли закінчила коледж. 

У документальному фільмі “Pretty Baby” Шилдс поділилася подробицями того, що сталося, але вирішила не називати імені свого кривдника., передає KURAZH.

а словами акторки, вона добре знала чоловіка, який це скоїв. Вони зустрілися з ним задля робочої бесіди щодо нової ролі у кіно. Вони спілкувалися в ресторані, а після цього чоловік запропонував Шилдс почекати таксі у нього в номері. Коли акторка піднялася до готелю, її знайомий вийшов у іншу кімнату, поки його не було Шилдс роздивлялася у бінокль гру у волейбол.

“Двері відкрилися і цей чоловік зайшов абсолютно голий. А я, тримаючи в руках бінокль, подумала: “Дідько!”. Коли я опустила бінокль, він вже був на мені, наче у реслінгу”, – згадала Шилдс. 

Жінка розповіла, що їй було важко боротися, тому вона просто завмерла. Брук вирішила відключити усі почуття та перечекати цей жахливий момент.

“Я боялася, що мене задушать або ще щось. Тому я не стала сильно чинити опір. Я не чинила опір. Я просто завмерла. Я думала, що одного “ні” мало бути достатньо, і я просто подумала: “Залишитися в живих і піти”, і я просто відключилася від усього цього. Після я спустилася на ліфті і спіймала собі таксі. Я просто плакала всю дорогу до квартири моєї подруги”, — поділилася акторка. 

Після жахливого інциденту Шилдс написала листа ґвалтівнику, у якому висловила свою зневагу, біль та розчарування. За словами жінки, після цього вона намагалась забути про страшні події того вечора та стерти цей епізод зі свого життя.

“Я просто сказала: “Знаєте що, я відмовляюся бути жертвою, тому що це те, що трапляється незалежно від того, хто ти є, і що ти думаєш, готовий до цього чи ні. Я хотіла викреслити все це зі своєї пам`яті і тіла і просто продовжувати йти тим шляхом, яким я йшла. Система жодного разу не прийшла мені на допомогу. Тому мені просто довелося стати сильнішою самотужки”, — сказала Шилдс.

Тебе може зацікавити