Голлівудська акторка показала, що переживають українці під час війни

by ira

Голлівудська акторка родом з України Марина Мазепа активно підтримує нашу країну та розповідає світу про те, як росія обстрілює наші мирні міста і села.

Про це передає KURAZH з посиланням на ТСН.

Після масованого ракетного удару, який росія здійснила 15 листопада, артистка записала емоційне відео, у якому плаче та кричить. Чорно-білий ролик Мазепа розмістила на сторінці в Instagram та підписала його: “Проживаючи емоції кожної української душі, яка налякана та загублена у цей момент”.

Своєю чергою, підписники акторки поділилися своїми емоціями та подякували Марині за підтримку: “Ми всі в цьому відео. Але любов і світло все одно переможуть!”, “я пережив ті самі емоції. Особливо на самому початку війни”, “на Конотоп три летіли… я гуляла із дитиною у візочку, як ППО майже над головою збило. Добре, що дитя міцно спало і нічого не почуло”.

Зазначимо, що Марина Мазепа – голлівудська акторка українського походження. Акторка народилася у Конотопі. Знімалася у таких серіалах, як “Дівчина в лісі”, “Лють/кохання”, фільмі “Оселя зла: Раккун-Сіті”. Остання робота Мазепи – мінісеріал “Джон Вік: Континенталь” із Мелом Гібсоном та Кіану Рівзом.

Тебе може зацікавити