Гороскоп красунь: рейтинг привабливості за знаком Зодіаку — а ви на якому місці?

by Max

Гороскоп — це схематичне зображення Сонця, Місяця та планет на небі в момент народження людини. Це коло, поділене на 360 °, що зображує шлях Сонця, що здається, зване екліптикою, а насправді — шлях Землі навколо Сонця. Астрологи поділяють його на 12 частин, 12 знаків Зодіаку. Але, варто зазначити, що вони не збігаються із сузір’ями тієї ж назви, інформує KURAZH.

Сонце може бути завжди лише в одному знаку. Для складання гороскопу потрібно знати місяць, число, рік, годину та хвилини народження. У гороскопі кожної людини є всі 12 знаків Зодіаку. Їх вплив на різні життєві сфери людини залежить від розташування планет за знаками та домівками.

Вістря I дому називається асцендент (ASC), він і визначає зовнішність людини.

Хоча ми проводимо більшу частину життя, визначаючи себе за Сонячним знаком, оточуючі зазвичай мають справу з нашим висхідним знаком. А ось наш висхідний знак, або Асцендент — це особа, звернена до публіки, яку ви показуєте світу. Це те, як люди сприймають вас, особливо до того, як вони дізнаються про ваше справжнє «я» — місячний знак.

Тож не лінуйтеся — виясніть свій асцедентний знак Зодіаку і зрозумієте — як вас сприймають оточуючі.

12 місце Асцендент у Овні

Овен, що сходить, приходить у цей світ як іскра, що запалює полум’я. Вони мають природний дар збуджувати людей і готувати їх до дії. З висхідним Марсом ви виглядаєте юнацькою, гнучкою, але владною людиною. У вас яскраві очі, а також приємний колір обличчя.

Овни мають сильні і незграбні риси обличчя, з виступаючим підборіддям, носом і ротом. Вони атлетичні, середнього зросту і статури, зі світлим або рудим волоссям, виступаючими дугами брів, засмаглою шкірою, мужньою поведінкою для чоловіків і динамічною для жінок.

Зовнішній вигляд власниць асцендента у овні ексцентричний, часто спортивний, енергійний та необтесаний. Часто зустрічаються червоні кольори в одязі. Адже люди-Овни не належать до стриманого типу.

Східний Овен схильний до швидкої ходи та спритних рухів. У нього також можуть бути рум’яний колір обличчя та рудувате волосся. Виражені риси обличчя та шрами також характерні для цього висхідного знака.

11 місце Асцендент у Водолії

З висхідним Ураном у вас є типовий стереотип білявки у зовнішності, навіть якщо ви не є нею. На подив багатьох, ви любите застосовувати на себе почуття стилю Кена або Барбі, яке одночасно модне та ексцентричне.

Стиль: класичний шик, милий зручний, простий сексуальний чи еклектичний. Ви віддаєте перевагу різним кольорам, але любите жовтий і синій.

Ваші манери та хода зазвичай швидкі та непередбачувані. Поведінка чи одяг часто незвичайні, тому що такі люди люблять привертати увагу оточуючих. Зазвичай, володарки асцендента у Водолії мають привабливі риси обличчя.

10 місце Асцендент у Діві

Знак відомий своїм перфекціонізмом, це простежується і у зовнішності та стилі.

Ваша зовнішність відома своєю любов’ю до охайності та чистоти. Турбота про деталі образу — ось причина, через яку ви маєте просту та юнацьку красу. Такі люди живуть за принципом “менше — значить більше”. Це стосується і одягу, і макіяжу, і аксесуарів і зачіски.

Стиль: вишуканий шик, мода на “секс у великому місті”, скромні чи спортивні образи. Дівчата з асцендентом у Діві мають любов до білого, лілового, оливкового, темно-синього або квітів, які естетичні та приємні для очей.

Риси обличчя висхідної людини в Діві, зазвичай, маленькі та правильної форми, а колір обличчя зазвичай світлий. Хода у таких жінок витончена і плавна. В цілому, ця дівчина дуже доглянута та презентабельна.

9 місце Асцендент у Рибах

Людям багато подобається в Рибах, тому що вони вміють виявляти особливу чутливість та ніжність. Навколишні бачать у них неземну, дорогоцінну істоту.

Якщо Ви володарка асцендента в Рибах, то виглядаєте м’яко і жіночно, носите якийсь містичний образ симпатичної дівчинки. Нептунова краса видна у ваших пильних, яскравих і мрійливих очах, а також у безтурботній зачісці, що струмує за вітром.

Стиль: вінтажна мода, спорт, повсякденний шик або недбале бохо. Віддаєте перевагу світлим тонам, таким як білий, кремовий, пастельні відтінки.

Дівчата з асцендентом у Рибах відносно невеликі та пропорційні. Великі мрійливі очі та довгі густі вії також звичайні, коли цей знак знаходиться на асценденті. Стопи таких дівчат зазвичай маленькі, а руки і ноги короткі. Власниці асцендента в Рибах мають тенденцію бути сором’язливою та тихою.

8 місце Асцендент у Близнюках

Мало хто може так збалансувати грайливість та гострий розум. Коли Меркурій перебуває в асценденті, ваша зовнішність не прикрашена, але помітна. Губи яскраві — дуга Купідона є вашою візитною карткою. Навіть якщо губи не пухкі або Ви вважаєте їх «тонкими», їхня зморшкувата форма все одно вважається привабливою для інших.

Стиль: спрощений, трохи авангардний. Одяг повсякденний, іноді святковий, але сукні дівчини з асцендентом у Близнюках носять з особливого випадку. Власниці цього асцендента надають перевагу яскравим, але приємним кольорам.

Через велику кількість енергії і нездатності сидіти на місці висхідна людина в Близнюках зазвичай худорлява і рідко має проблеми з вагою. Така дівчина зазвичай ходить дуже швидко. А ще під час розмови часто жестикулює руками.

7 місце Асцендент у Скорпіоні

Асцендент у Скорпіоні здається спокусливим та майже котячим. Коли Плутон знаходиться на асценденті, то ваш зовнішній вигляд загадковий, у ньому трохи більше прянощів, ніж цукру. Ви виглядаєте трохи похмуро, швидше за все маєте образ цілителя чи сумної людини. Ви «темна конячка», яка живить любов до еротичних образів.

Стиль: вишуканий та сексуальний, гранж, рокерський шик або зручний повсякденний. Віддаєте перевагу відтінкам чорного, червоного і сірого. Також можете любити екзотичні кольори та тваринні принти.

Найбільш помітною характеристикою висхідної людини-Скорпіона є її великі проникливі очі. Риси обличчя гострі, шкіра може бути жирною або жовтуватою. Тіло зазвичай м’язисте, сильне і кремезне. Така жінка рідко виявляє емоції і, зазвичай, має нерухомий вираз обличчя.

6 місце Асцендент у Тельці

Уявіть собі, що Телець — ідеальна господиня коктейльної вечірки. Вона запросить вас до свого розкішного будинку, накриє стіл у кришталевому посуді і приготує камамбер, запечений із журавлиною та волоськими горіхами.

Коли ваша Венера на асценденті, Ви маєте квінтесенцію краси. І у чоловіків, і у жінок симетричні скульптурні обличчя та тіла, незалежно від того, яка у них фігура та статура.

Стиль: бугі-бохо, спортзал або кантрі-шик. Віддаєте перевагу земним кольорам, таким як оливковий, коричневий, ялівець, кремовий, гірчичний.

Висхідний Тілець зазвичай дає тверде, сильне тіло. Дівчина з цим асцендентом, швидше за все, буде пухкою в області тулуба і схильна до збільшення ваги через свою любов до надмірного захоплення їжею. Шия у власниць асцендента в Тельці зазвичай коротка і товста, а плечі широкі та квадратні.

5 місце Асцендент у Козерозі

З Сатурном на асценденті Ваша зовнішність набуває зрілого, складного і таємничого характеру. Крім того, що випромінюється вашою легкою зморшкою на лобі і суворим виразом обличчя, у вас є щось величне й привабливе.

Стиль: рокерський шик, зручний повсякденний, гранж чи вишукано сексуальний. Така жінка віддає перевагу темнішим кольорам, таким як чорний, синій, ялівцевий, сірий.

Людина, у якої асцендент у Козерозі, зазвичай струнка. Дівчата зі висхідним знаком Козерога, зазвичай, смагляві з маленькими гострими рисами обличчя. Вони можуть здаватися холодними та неприступними.

4 місце Асцендент у Стрільці

Ці дівчата оточені безтурботною енергією, здатною обеззброїти будь-кого. Коли ваш Юпітер перебуває на асценденті, ваша весела особистість проявляється у яскравій усмішці, великих очах та класному стилі. Найкраща активність — ходьба. Ваші зуби та посмішка межують із досконалістю.

Стиль: спортивний, вуличний, сексуальний чи стильний бохо. Власниця асцендента у Стрільці віддає перевагу відтінкам блакитного та зеленого. Включаючи додаткові кольори помаранчевого, такі як персик, корал або мармелад, також будь-які земні кольори.

Обличчя таких дам зазвичай кругле, з широкою посмішкою. Східний Стрілець має тенденцію бути незграбним і може відчувати нестачу грації. Він має величні жести, а манери можуть бути перебільшені. Красуні з асцендентом у Стрільці мають тенденцію тупотіти ногами або волочити ноги при ходьбі.

3 місце Асцендент у Леві

Це втілення зоряної присутності. Коли Ви входите до кімнати, то всі дивляться тільки на вас. І все це через вашу внутрішню впевненість. Вам, можливо, казали, що ви «світитеся по-іншому» і виглядаєте не так, як усі. І це правда. Сьогодні ви в кросівках, бейсболці та футболці. А завтра в яскравому червоному топі чи шикарному смокінгу. І у всіх образах виглядаєш шикарно!

Стиль: couture, або casual chic. Ви не надто перебірливі у кольорі, хоча й приваблюють тепліші кольори, такі як червоний, рожевий, золотий, коричневий та бежевий.

У висхідних людей-Левів зазвичай густа шевелюра, що нагадує левову гриву. Такі жінки також, зазвичай, мають великі голови і визначні риси обличчя. У них царствений характер, що вимагає поваги та уваги. У висхідного Лева перебільшені драматичні манери, спостерігати за якими одне задоволення.

2 місце Асцендент у Раку

Асцедент у Раку розуміє, що йому легко відкрити своє серце, і це дає іншим рідкісну можливість бути по-справжньому вразливими.

Коли ваш Місяць на асценденті, у вас м’який та ляльковий вигляд. У жінки більш виражена жіночність, а у чоловіка ніжна, але доглянута зовнішність.

Стиль: діловий повсякденний, консервативний, спортивний чи вишуканий шик. Людина з асцендентом в Раку надає перевагу нейтральним і холодним пастельним тонам, таким як сріблястий, сірий, темно-синій, кремовий і лавандовий.

Найпомітніша риса висхідної людини в Раку — кругле обличчя у формі місяця. Дівчата з асцендентом у Раку мають тенденцію повніти, особливо в області стегон, ноги у таких дам зазвичай короткі та кремезні. Висхідна жінка-Рак здається дуже красивою та пишною, навіть якщо у неї немає зайвої ваги.

1 місце Асцендент у Терезах

Вплив Венери зазвичай наділяє висхідну людину красою та грацією. Дівчина з таким асцендентом має гарні риси обличчя та тіло. Однак вона має тенденцію повніти у середньому віці. А ось манери таких дам майже завжди витончені та правильні.

Власниця асцендента у Терезах — «дівчинка по сусідству» із симетричною та зухвалою зовнішністю. У чоловіків часто буває доглянуте волосся на обличчі, а у жінок — ямочки.

Стиль: стильна мода, вуличний одяг, повсякденний шик. Зазвичай віддає перевагу більш холодним відтінкам, таким як темно-синій, лавандовий, білий, сірий і рум’яно-рожевий.

Тебе може зацікавити