Харчишин сказав, чи вважає когось із росіян хорошими

by ira

Лідер гурту Друга Ріка Валерій Харчишин зізнався, що жодного разу за час повномасштабної війни не відчув страху. Музикант також повідав, чи вважає когось із росіян хорошими.

Як передає KURAZH, про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю Фактам ICTV

За словами Валерія, за пів року, як і більшість українців, він пережив різні стани.

– Від ейфорії, якогось гіпермотивованого та адреналінового підйому до відчаю, розчарування від того, що швидкої перемоги не буде. Цей стан, який я зараз переживаю, є, мабуть, найпродуктивнішим. Прийшло прийняття цієї реальності та адаптація нових реалій до якихось своїх певних стереотипів, правил життя, – зазначив артист.

Зізнається: це важко, але є розуміння, що війна триватиме довго, і ми маємо докладати максимум зусиль.

– Як би це пафосно не звучало, всі на своїх місцях мають працювати продуктивно, ефективно на допомогу пораненим, ЗСУ, госпіталям чи на своєму місці, рятуючи економіку, що летить у прірву. Максимально продуктивно та з холодною головою. Мінімум емоцій – запорука перемоги, хоч би скільки не тривала ця війна. Ми все одно переможемо, у нас немає іншого шляху, виходу та країни, – наголосив Валерій.

Він додав, що не відчував страху за цей час, навіть тоді, коли, здавалося б, повинен.

– Я не відчував жодного разу страху від якоїсь новини, прильоту, коли ми намагалися евакуюватись чи коли поверталися і бачили руйнування. Навіть тоді, коли я приїхав до свого зруйнованого будинку. Це було небезпечно, і постійно над головою літало, вибухало – страху не було, – згадує Харчишин.

Однак сказав, що страх з’явився усвідомлений – у той момент, коли зрозумів, що міг залишитися у своєму будинку, який зруйнували російські окупанти.

– Відкривши підвал, я зрозумів, що там був би запечений. А ще більше жаху викликала думка, що в цьому будинку залишилися б мої діти. Це страх від думки, щоб могло статися, але нічого такого я не відчув навіть 24 лютого, коли побачив перші вибухи і коли їхав до Гостомеля знімати перші гелікоптери, які падали від наших Bayraktar та ППО, – розповів співак.

Тебе може зацікавити