Хто вона, ймовірна дружина Віталія Козловського?

by Max

Попри відсутність конкретних деталей про час та ім’я дружини, виконавець поділився, що це рішення було прийнято свідомо і від душі, інформує KURAZH.

Після цієї несподіваної новини фанати запитали, хто ж зміг підкорити серце співака настільки, щоб вони зважилися на шлюб. Відповідно до найімовірнішої версії, 36-річна Юлія Бакуменко, відома як піарниця Козловського, могла стати його обраницею. Чутки про роман Віталія та Юлії з’явилися ще 2020 року. Фанати звернули увагу на їхні спільні та іноді відверті фото на сторінці Юлії в інстаграм. Пара разом проводила час, відвідувала різні заходи та разом подорожувала. Попри відсутність офіційних заяв, шанувальники припускають, що вони мали стосунки.

Щодо Юлії Бакуменко, то вона родом із Запоріжжя. Вона закінчила гімназію №31. 2005 року вступила до КПУ (Класичний приватний університет), де вивчала журналістику. За інформацією її Facebook, з 2012 року, коли їй було 24 роки, вона почала співпрацювати з Віталієм Козловським. Вони продовжують працювати разом до цього дня.

Тебе може зацікавити