Індійська сім’я мільярдера Амбані показала свій 27-поверховий маєток

by ira

Індійська сім’я Амбані володіє величезними статками. Глава сім’ї, 66-річний Мукеш Амбані володіє статками на суму близько 117 мільярдів доларів. Він є главою компанії Reliance Industries Limited і проживає зі своєю сім’єю в другому за вартістю приватному будинку у світі під назвою “Антілія”.

Як передає KURAZH, про це повідомляє Bild.

Висота 27-поверхової будівлі — 173 метри, площа — близько 37 000 квадратних метрів, що майже втричі більше за Рейхстаг. Будинок-вежа стоїть на ділянці площею один гектар на Алтамаунт-роуд у Мумбаї, що в Індії.

104f1c59 4323990f09d5128416369e0dc1e2e54e

Будівлю зводили з 2006 по 2010 рік за проєктом архітекторів Perkins+Will із Чикаго. Кажуть, що ідея побудувати таку нерухомість для сім’ї спала на думку дружині багатія 60-річній Ніті Амбані під час перебування в готелі Mandarin Oriental у Нью-Йорку.

Житлова вежа розрахована на землетрус силою 8 балів. До того ж будівля заснована на традиційній індійській концепції Васту, яку можна порівняти з фен-шуй. Це означає, що все засновано на квадраті, основній геометричній одиниці Васту.

У будинку є кілька рівнів “живих” садів, які відокремлюють гараж від житлових приміщень нагорі. У вестибюлі встановлено дев’ять швидкісних ліфтів, що ведуть на рівень паркування та в житлові приміщення резиденції Амбані.

Два ліфти призначені для персоналу. Із вестибюля двоє сходів ведуть до бальної зали відкритого планування. Окрему танцювальну студію було відкрито для Ніти Амбані, яка є храмовою танцівницею.

Тут також є кафе-морозиво, храм, театр на 50 місць, оздоровчий центр зі SPA та центром йоги, а також снігова кімната.

Близько 600 співробітників піклуються про добробут Амбані, і їхня зарплата вища за середню. Наприклад, за даними “India Times”, особистий кухар заробляє близько 200 000 індійських рупій за місяць, що еквівалентно 2230 євро. Для порівняння: середня зарплата в Індії становить близько 360 євро на місяць.

Імовірно, утримання самої будівлі коштує близько 270 000 євро за місяць. Але сім’я Амбані любить розкіш, зокрема й дорогі автомобілі.

Тебе може зацікавити