Кайлі Дженнер позувала в екстравагантних образах для глянцю та розповіла про своє життя

by ira

Кайлі Дженнер з’явилася на обкладинці та сторінках журналу Interview в оригінальних екстравагантних образах. І дала відверте інтерв’ю. Запитання їй ставила Дженніфер Лоуренс, зірка “Голодних ігор”.

На початку інтерв’ю Дженніфер пожартувала, що якщо Кайлі відмовиться відповідати на якесь запитання, то “розіб’є їй серце”. На запитання, що її надихає, Кайлі відповіла очікувано, сказавши, що це “її мама і її сім’я”.

Вона зізналася, що часто буває онлайн і читає про себе в Мережі, а хейтери “її підживлюють”.

Дженніфер Лоуренс зізналася, що дивилася шоу “Сімейка Кардаш’ян” від самого початку, тож знає про сім’ю Дженнер-Кардаш’ян усе, що можна. І її цікавить, як Кайлі справляється зі славою і популярністю.

“З папараці було дуже складно. У мене були жахливі історії. Наприклад, коли мені було 16, і ці 50-річні чоловіки говорили: “Привіт, маленька шльондро”, намагалися задерти мені спідниці, вистрибували з кущів, буквально кидалися під мою машину… Насправді, коли я була молодшою, було ще гірше”, — зізналася Кайлі.

На запитання, як проходить її звичайний ранок, Кайлі розповіла, що спочатку випиває чашку кави з ванільно-мигдальним молоком. Потім везе свою доньку Стормі до школи, або поспішає на роботу, або готує оладки на сніданок.

Зараз у Кайлі виходить колекція одягу Khy і вона зізналася, що зробила для доньки міні-версії всіх речей з першої колекції.

Вона знову підкреслила, що змінює риси свого обличчя за допомогою макіяжу і контурування. Але зізналася, що зробила губи повнішими, ніж вони були.

“Зрештою я зробила наповнювачі для губ. Я фарбуюся по-іншому, тижні в 12 років. Я кажу: “Як ви можете порівнювати моє 12-річне обличчя і говорити, що мені змінили форму щелепи та підрізали повіки? Про що ми взагалі говоримо?”.

Тебе може зацікавити