Камалія розповіла про сварки з донькою чоловіка

by ira

Українська співачка Камалія нині мешкає у Лондоні з дітьми свого чоловіка, пакистанського мільярдера та бізнесмена Мохаммада Захура, від першого шлюбу.

Про це передає KURAZH з посиланням на ТСН.

Якщо ж із сином Арманом артистка знайшла спільну мову, то із донькою Тетяною виникають суперечки. У програмі ЖВЛ Камалія зізналась, що сваряться вони через війну в Україні. Артистка постійно дивитися новини і висловлює свою думку стосовно росіян. Тетяну, мама якої живу у Москві, це обурює.

“Мені нелегко, скажімо так. Із Арманом легко, а з донькою Захура – ні. Напевно, намагаємося не перетинатися. Я постійно дивлюся новини українські і дуже часто висловлююся стосовно росіян, і її це ображає, тому що її мама – росіянка, і в нас така є війна між нами”, – розповіла виконавиця.

Їхні конфлікти прокоментував і чоловік Камалії. Мохаммад Захур зазначив, що вони живуть в оселі доньки, тож Тетяну обурює, коли в її оселі критикують маму. Ба більше, колишня жінка бізнесмена не підтримує війну, яку розв’язала Росія.

“Ми перебуваємо в оселі доньки, і, звісно, їй теж образливо, тому що коли постійно лають… Її мама нічого поганого не робить, вона теж проти цієї війни. Камалія, звісно, в люті всіх мочить росіян, і їй це не подобається, звісно, на цьому ґрунті іноді бувають якісь суперечки”, – прокоментував чоловік Камалії.

Тебе може зацікавити