Каньє Вест та Б’янка Цензорі вражають світ своїм виглядом (фото)

by ira

Б’янка Цензорі, нова партнерка Каньє Веста, викликала справжній ажіотаж в мережі вже у четвер. Пара разом відвідала ресторан у Флоренції, Італія, привертаючи пильну увагу шанувальників.

Про це пише KURAZH.org/?swcfpc=1">KURAZH з посиланням на DailyMail.

Нещодавно Каньє Вест повідомив про свій шлюб із Б’янкою після розлучення з Кім Кардаш’ян, проте цей крок викликав деяке здивування серед його прихильників. Тим не менше, вже зараз можна помітити, що Б’янка ретельно піддається трансформації в стилі, подібно до того, як це було з Кім та Джулією Фокс.

В своєму останньому візиті до ресторану у Флоренції, Б’янка з’явилася в досить нестандартному вигляді: вона була в білій довгій спідниці та прозорому топі, виготовленому, схоже, із колготок, з яких вона також сплела невелику шапочку. Модні аналітики гадають, що ця одежа може належати до нової колекції бренду Yeezy, що належить саме Каньє Весту.

Також слід відзначити, що Каньє Вест, у свою чергу, був напрочуд невпізнаваним. Він з’явився у ресторані без взуття, в чорному оверсайз костюмі на голе тіло, проігнорувавши навіть сорочку.

Б’янка Цензорі, яка є архітекторкою з Австралії, приєдналася до команди бренду Yeezy Каньє Веста у 2020 році. Вона вже стала новою музою та подругою відомого репера після його розлучення з Кім Кардаш’ян та розриву стосунків з Джулією Фокс, а також невдалих спроб зустрічатися з Іриною Шейк.

Тебе може зацікавити