Кевін Костнер відпочив на острові за 100 тисяч доларів

by ira

Кевін Костнер вирушив на Кариби після своєї скандальної саги про розлучення, відвідавши острів Неккер Річарда Бренсона на Британських Віргінських островах для участі в тенісному турнірі Necker Cup. Це дуже ексклюзивний захід для знаменитостей.

Як інформує KURAZH, про це пише Page Six

За словами інсайдерів, Кевін Костнер вирушив на Кариби після свого розлучення з Крістін Баумгартнер.

Костнер вирушив на острови, щоб спостерігати за Кубком Некера. Це щорічний тенісний турнір, який отримав назву “найексклюзивнішого у світі тенісного турніру для професіоналів”.

Джерела повідомили, що Костнер був у піднесеному настрої і більше цікавився поглядами в майбутнє, ніж роздумами про своє гучне розлучення з дружиною Крістін Баумгартнер, з якою вони прожили 19 років у шлюбі.

“Він розмовляв з іншими гостями про свої майбутні кінопроєкти і навіть показав частину свого останнього фільму”, — розповів один із туристів з острова.

Костнер брав участь у всіх заходах, які відбувалися під час тенісного турніру і навіть виходив на корт, щоб зіграти кілька партій.

Кевін Костнер навіть відвідував нічні вечері з іншими знаменитостями, включно з Майклом Болтоном, Еммою Вотсон, тенісистами Джині Бушар і Майком Браяном та іншими знаменитостями.

Інші інсайдери хвалили мільярдера Річарда Бренсона, який був привітним господарем і демонстрував свою майстерність на заняттях віндсерфінгом у 73 роки.

Гості, які заплатили по 100 000 доларів за відвідування острова і гру з найкращими зірками тенісу у світі, також грали в піклбол і були присутні на знаменитій “Вечірці кінця світу”.

Тебе може зацікавити