Кім Кардаш’ян відверто про біль і страждання: невиліковна хвороба перетворює життя зірки на кошмар

by Max

Близько 20 років Кім Кардаш’ян страждає від невиліковного аутоімунного захворювання — псоріазу. Попри глузування на адресу її сімейства через любов до фотошопу, Кім відкрито демонструє свою хворобу, інформує KURAZH.

У період загострення захворювання на обличчі та тілі Кім з’являються яскраво-червоні, болючі плями, які ще й лущиться. Народні засоби та запатентовані ліки допомагають слабо. Знаменитість визнає, що їй допомагає лише збалансоване харчування, хоча це не завжди приносить бажаний результат.

Нещодавно вона поділилася у своєму блозі, що знову зіткнулася із загостренням хвороби, продемонструвавши постраждалу ногу. Кім відверто зізналася, що не може зрозуміти, що спричинило загострення цього разу.

«Не перебільшуватиму, це болісно. Я не впевнена, що викликало це загострення. Мої харчові звички не змінювалися. Я пробувала всі можливі методи боротьби із цим. Псоріаз — справжнє випробування… Просто хотіла поділитися своєю історією», — написала вона.

Кім Кардаш'ян відверто про біль і страждання: невиліковна хвороба перетворює життя зірки на кошмар. Близько 20 років Кім Кардаш'ян страждає від невиліковного аутоімунного захворювання.

Тебе може зацікавити