Кіра Найтлі озвучила щоденник дівчинки з Харкова

by ira

Британська акторка озвучила аудіоверсію книги “Ти не знаєш, що таке війна” – щоденника 12-річної українки з Харкова Єви Скалецької. Цієї осені книгу опублікувало видавництво Bloomsbury, що у Лондоні.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Главком.

Єва Скалецька, перш ніж їй вдалося виїхати з Харкова зі своєю бабусею, щодня нотувала свій кожен день війни. Коли дівчині вдалося знайти тимчасовий прихисток в Європі, її щоденник став книгою. А згодом – і аудиокнигою.

Роботу дівчини виставили на аукціоні в червні 2022 року, там його виграло видавництво Bloomsbury. Пізніше вони запустили потужну медіакампанію у Великій Британії та Ірландії, й організували чимало заходів, які включали радіопередачі та друковані інтерв’ю з Євою Скалецькою, зокрема в журналі Times. Роботу харків’янки вже порівнюють із щоденником Анни Франк за його потужне розуміння того, на що схожа війна очима дитини.

“Це захопливий і зворушливий щоденник молодої української біженки Єви Скалецької. Розповідь про дванадцять днів в Україні, які назавжди змінили життя 12-річної Єви. Вранці її розбудили жахливі звуки обстрілу. Росія напала на Україну, і її улюблений дім у Харкові вже не був тим надійним притулком, яким мав бути. Саме тоді, коли вона була змушена шукати притулку у сирому, тісному підвалі, Єва вирішила записати свою історію. І це історія, яку має почути світ”, – зазначається в описі на сайті видавництва.

У своєму щоденнику Єва погодинно записувала все, що відбувалося, як вони шукали безпечне місце та їхали з Харкова до Дубліна. У книзі містяться особисті фотографії Єви, уривки листувань з друзями та заголовки, які зʼявлялись у ті дні на шпальтах світових ЗМІ.

Тебе може зацікавити