Кішка Лагерфельда виривається з рук та шипить на Кім Кардаш’ян (відео)

by ira

Бізнесвумен Кім Кардаш’ян мріяла з’явитися на килимовій доріжці Met Gala 2022 із кицькою покійного дизайнера Карда Лагерфельда в руках, однак тварина, як виявилося, не поділяла її планів.

Як інформує KURAZH, у випуску “Кардаш’ян” зірка оприлюднила кадри, як відбувалося її знайомство з Шупетт і чому зрештою від виходу з пухнастою бірманською красунею Кім довелося відмовитися.

Зокрема, бізнесвумен хотіла взяти домашнього улюбленця на прізвисько Шупетт з собою на гала-вечір Met Gala, де темою 2023 року був дизайнер, який помер у 2019 році і залишив тварині 1,5 мільйона доларів у своєму заповіті.

Перед тим, як з’явитися з Шупетт на заході, Кім вирішила познайомитися з нею під час поїздки з дітьми до Парижа.

“Ми з синами приїхали до Парижа, щоб побачити гру Парі Сен-Жермен, і поки була там, у мене невелика зустріч із Шупетт, кішкою Карла Лагерфельда, тому що вона мала супроводжувати мене на Met Gala. Я вирішила провести з нею трохи часу, дізнатися її та подивитися, чи є у нас контакт”, – розповіла вона.

Проте все склалося не дуже добре. Щоразу, коли Кім намагалася погладити кішку, та шипіла і навіть напала на неї. Після подібних вибриків пухнастої, знаменитість передумала брати ту на захід.

“Думаю, є багато факторів, які можуть викликати її негативну реакцію, особливо камери і люди. Навіть якщо вона боїться камер, а не мене, я не знаю, чи це справедливо стосовно Шупетт. Тому я дуже швидко зрозуміла, що, з Шупетт ми не рівня. Я вирішила, що не прийду з нею на Met Gala”, – підсумувала Кардаш’ян.

Подальші загравання з Шупетт ні до чого не привели. Кім ще кілька разів намагалася погладити тварину, але кішка щоразу шипіла, і її агент змушений був визнати, що його підопічна не любить обіймів.

Тебе може зацікавити