Кохання на війні: зворушливі фото та історія освідчення бійця ЗСУ

by ira

Боєць батальйону ЗСУ “Карпатська Січ” зробив пропозицію руки та серця своїй коханій, коли вона приїхала до нього в Донецьку область. Для дівчини це стало справжньою несподіванкою.

Зворушливу історію кохання розповіло подружжя фотографів Костянтин і Влада Ліберови на своїй сторінці в Instagram.

“Не буває поганого чи кращого часу для кохання. Ця історія найкращий тому доказ.

Діана приїхала в Донецьку область до свого хлопця з позивним Торето, ні про що не здогадуючись. Однак, замість коханого, з порогу її зустріли досить тривожні новини: в місто начебто зайшли ДРГ, скоріш за все нас всіх будуть евакуювати з бази, поки ситуація не загострилась, але треба зачекати, щоб за нами заїхали побратими Торето.

Натомість, за хвилину всі підскочили від гучного стукоту в двері. В приміщення різко зайшли декілька міцних хлопців зі зброєю та у військовій формі і почали вимагати документи.

Треба відмітити, хлопці відіграли на ура. Навіть Влада, яка знала завчасно сценарій, майже повірила в те, що Діану підозрюють у співпраці з ДРГ, отже потрібна термінова перевірка і поїздка на штаб із зав‘язаними очима.

Емоції дівчини, коли на вулиці замість озброєних хлопців на неї чекав її коханий із букетом червоних троянд – складно передати. Ви можете побачити все самі.

Вона сказала «Так!», а далі було затишне маленьке свято в колі найближчих побратимів хлопця та коханої.

Війна не вбила в нас людей. Не відняла в нас бажання жити, кохати, створювати сім‘ї, радіти життю сьогодні і зараз, як ти складно не було, якою б безпросвітною не здавалась темрява.

Ми переможемо. Ми вже перемогли)”, – йдеться в дописі.

Тебе може зацікавити