Коли можна дарувати квіти в горщиках: прикмети та забобони

by Max

Квіти дарують і із задоволенням приймають у подарунок, так заведено, будь-яке свято не обходиться без барвистого квіткового втручання. Може тому навколо квітів стільки легенд, забобонів і найнеймовірніших трактувань? Квіткові прикмети дуже суперечливі й добре розбиратися в них, щоб не опинитися в незручній ситуації під час вручення подарунка, інформує KURAZH.

Взяти хоча б квіти у горщиках, чомусь вважається, що дарувати такі — поганий тон. Насправді думки щодо цього різні. Багато хто вважає, що квіти в горщиках у чужих будинках ніколи не приживуться, призведуть до неприємностей та розлук. Дарувальник як би віддає з подарунком свою невдачу і нічого хорошого від такого презенту чекати не варто. Деякі бачать у сирій землі з горщика провісника смерті. Якщо квітка зачахне або зав’яне, чекай на біди та хвороби.

Є й інші варіанти, пов’язані з квітами у горщиках. Наприклад, поширена думка, що кімнатні квіти відводять біди та псування, а їх в’янення, навпаки, вважається добрим знаком. Якщо рослина зав’яла, значить, забрала погане із собою. У таких випадках, квітці слід віддячити, винести та закопати на вулиці.

Якщо погані прикмети лякають, можна убезпечити себе. Є думка, що за подаровані квіти в горщиках обов’язково треба заплатити, нехай це буде суто символічна плата, зате виходить, що ви їх купили. Рослина за такий невеликий викуп виросте здоровою і красивою, а в будинку буде мир і достаток.

Є певні правила дарування квітів у горщику. Вважається, що дарувати їх слід лише близьким людям або тим, хто захоплений квітництвом. Чоловікам дарувати необов’язково, а от колегам жінкам, наприклад, на жіноче свято, буде доречно. Як би там не було, такий подарунок потішать, прикрасить інтер’єр та покращить настрій.

До речі, традиція обирати як подарунок квіти у горщиках з’явилася і прижилася у нас завдяки європейцям, на Заході це вважається гарним тоном. У нас такі подарунки стають все популярнішими, це пояснюється бажанням здивувати та виявити оригінальність. Справді, чому б не порадувати милою екзотичною квіткою того, хто зможе гідно оцінити такий презент, а що стосується квіткових забобонів, вірити їм чи ні, це вже справа кожного.

Нагадаємо, що після дискусій про плюси та мінуси кокосової олії багато хто почав шукати альтернативи. Одна з них – олія чайного дерева. Вона може одночасно займати місце в косметичці, для побутових справ та засобів першої допомоги! Ось що потрібно знати про цей чудо-засіб.

Тебе може зацікавити