Колишня дівчина Ілона Маска вигідно продала його фото й речі

by ira

Колишня кохана мільярдера Ілона Маска Дженніфер Гвінн на аукціоні змогла продати його фотографії та старі речі на суму понад $165 тисяч.

Про це передає KURAZH з посиланням на Фокус.

Фінальний день онлайн-аукціону, за даними ЗМІ, проходив у середу, 14 вересня, а ставки на фотографії та старі речі мільярдера Ілона Маска лише зростали.

За даними видання Boston Globe, Дженніфер Гвінн, із якою засновник компанії SpaceX зустрічався в студентські роки, загалом виручила понад $165 тисяч.

“Фотографії, листівка з автографом, намисто. Учасники торгів заплатили загалом 165 265 доларів за предмети з колекції Гвінн, яка включає фотографії Маска в будинку її мами в Норт-Провіденс. Гвінн отримає левову частку — $132 тисячі або так звану ціну з молотка”, — йдеться в матеріалі видання.

Відомо, що онлайн аукціон проводили через бостонську фірму RR Auction, яка спеціалізується на продажу раритетних речей. За словами Дженніфер Гвінн, вона не очікувала такого успіху від продажу старих речей і фотографій Ілона Маска.

За словами жінки, отримані з аукціону кошти вона витратить на оплату коледжу для свого пасинка. Окрім цього, як стверджує Гвінн, частину грошей вона планує відправити в благодійний фонд Південної Кароліни.

Тебе може зацікавити