Корисні рецепти: як пиво може посилити волосся

by ira

Фахівці повідомили, що вітаміни A, E і групи B, поліфеноли та різні мінерали, що містяться в солоді, можуть бути корисними для волосся та волосяних цибулин при застосуванні пива на зовнішньому рівні. Вони розповіли, що пиво, навіть безалкогольне, може допомогти зробити волосся щільним та блискучим, повідомляє KURAZH.

Солод містить важливі вітаміни групи B, а також вітаміни A, E, поліфеноли та різні мінерали. Цей склад може бути корисним для збереження зовнішньої краси, особливо волосся. Пиво часто використовується як інгредієнт у народних рецептах масок для волосся, або його можна використовувати в чистому вигляді. Волосся стає більш щільним та блискучим після застосування пива, а також зміцнюються волосяні цибулини. Зауважено, що пиво може бути навіть замінником засобів для укладання зачіски.

Експерти відзначили, що пиво регулює природний pH шкіри та сприяє росту волосся. Регулярне використання пива може зробити зачіску більш об’ємною, а волосся буде виглядати максимально зволоженим.

Використовувати пиво можна по-різному. Можна залити його у флакон з розпилювачем і нанести на всю довжину волосся, залишити так на 20 хвилин (воно якраз підсохне) і змити великою кількістю теплої води. Також як пораду рекомендують склянку пива втирати в чисте волосся і залишати так на п’ять хвилин, після чого змивати прохолодною водою. Пивом волосся і просто обполіскують після закінчення миття — це надає йому все той же блиск.

Фахівці також зазначили, що за допомогою кількох крапель пива можна укладати неслухняне волосся: напій надійно закріплює волосся і фіксує його. Однак варто стежити за тим, щоб пиво не потрапило на шкіру голови, оскільки це може викликати лущення і згубно позначитися на місцевому імунітеті шкіри.

Тебе може зацікавити