Краще не вимовляти ці фрази в розмові з таксистом: викликають тільки роздратування

by Max

Служба таксі — це дуже корисний вид послуг, який неодноразово виручав тих, хто кудись запізнювався або хотів дістатися до місця призначення з комфортом, інформує KURAZH.

Але робота в таксі пов’язана з емоційними навантаженнями. До того ж, водій постійно повинен бути зосереджений на дорозі. Щоб уникнути конфліктних ситуацій, нижче ми розповімо про фрази, які не слід говорити водієві таксі.

Буквально заскакуючи в машину, пасажир кидає на ходу: “Таку-то адресу і швидше!”. Так спілкуватися з таксистом не можна. Від того, що ви будете підганяти водія, заторів на дорозі менше не стане.

“Ви привезли мене не на ту адресу!”. Не потрібно піднімати паніку і грубити водієві, якщо ви не відразу зорієнтувалися на місцевості. Таксист міг припаркувати машину трохи ближче або далі зазначеного місця з об’єктивних причин.

А такою фразою частенько користуються деякі вибагливі дамочки: “На такій машині не поїду!”. Якщо для вас принципово, на якій машині їхати, обговоріть цей момент під час оформлення замовлення в застосунку або телефоном.

Тебе може зацікавити