Легендарний український літак “МРІЯ” з’явиться у грі від Microsoft

by Max

У грі Microsoft Flight Simulator з’явиться легендарний український літак Мрія. Це рішення пов’язане з річницею знищеного літака, зруйнованого російськими окупантами 27 лютого.

Так, оновлення у популярній грі з’явиться до 27 числа. Про це повідомляє KURAZH із посиланням на Facebook-сторінку Антонов.

– Кожен користувач Microsoft Flight Simulator зможе відчути себе пілотом унікального літака Антонов, – повідомили у підприємстві. Ми звернулися до ДП Антонова з ініціативою відродити у цій грі Ан-225 у вигляді максимально наближеного до оригіналу. ДП Антонов, у свою чергу, активно включилося в процес реалізації цієї ідеї, – заявили представники Microsoft.

Microsoft Flight Simulator – популярний симулятор польотів на справжніх літаках по всьому світу. Проєкт вийшов у серпні 2020 року, і високого цінується аматорами та професіоналами в усьому світі й досі.

Гру також оцінив і командир екіпажу Ан-225, шеф-пілот Дмитро Антонов – він оцінив якість проєкт, а також відзначив реалізм в управлінні українського літака у віртуальному середовищі.

Тебе може зацікавити