Леонардо Ді Капріо та Джіджі Хадід: з’явилися нові подробиці їх стосунків

by ira

48-річний американський актор Леонардо Ді Капріо та модель Джіджі Хадід підтримують свої стосунки та проводять час разом, хоча 28-річна зірка подіуму не планує найближчим часом розпочинати офіційний роман з актором.

Як пише KURAZH, про це повідомляє Us Weekly.

Ді Капріо раніше насолоджувався побаченням із супермоделлю Вітторією Черетті, і вперше чутки про можливий роман з Хадід з’явилися у вересні 2022 року.

Джерело, що надало інформацію Us Weekly, зазначило, що “Лео та Джіджі продовжують спілкуватися час від часу і зустрічатися досить часто, особливо вважаючи, що вони пересікаються в схожих колах друзів”.

“Вони поважають одне одного і веселяться, коли вони разом, але це не та ситуація, на яку Джіджі погодилася б”, — розповів інсайдер.

“Вона більш ніж щаслива, живучи самотнім життям і зосередившись на своїй доньці та своїй кар’єрі”. Модель виховує дворічну спадкоємицю Хай з колишнім бойфрендом Зейном Маліком.

Ді Капріо і Хадід уперше підігріли чутки про свій роман після того, як обоє відвідали афтепаті Тижня моди в Нью-Йорку у вересні 2022 року.

Тоді джерело розповіло People, що обидві зірки “знайомляться”, але не “зустрічаються”.

Тебе може зацікавити