«Леви – егоїсти, Скорпіони – ревниві, а Тельці…» гірка правда про кожен знак Зодіаку

by Max

Ідеальних людей не буває. Навіть у найпозитивніших і найкращих людей є темна сторона. Злість, прагнення до помсти, владність чи неповага до чужого часу — ось лише деякі з багатьох рис, якими не можна похвалитися, інформує KURAZH.

Астрологи вважають, що зірки сильно впливають на кожну людину і визначають у ній ті чи інші переважні риси, як добрі, так і негативні. Між бажаннями, страхами та таємницями ховаються риси особистості, які проявляються несвідомо у кожному знаку Зодіаку.

Що ховає ваш знак?

Чи готові ви познайомитися зі своїми рисами, які лякають, дратують, а іноді й відштовхують оточуючих?

Отже, найгірші риси кожного знака Зодіаку:

Овни

Відпустіть гординю! Овни за своєю природою дуже горді та егоцентричні. Їм дуже складно прийняти те, що вони можуть не мати рації, і вони не визнають своїх помилок. Це правда, що вони часто можуть бути сильнішими або хитрішими в різних ситуаціях, ніж інші знаки. Це змушує їх повірити, що їм не потрібний ніхто, щоб бути найкращими.

Народжені під цим знаком зазвичай є уродженими лідерами, але їм важко приймати владу від інших. Однак вони знають, як адаптуватись до подібних ситуацій. Найгірші якості вашого знака — прагнення влади, егоцентризм та імпульсивність.

Овни відомі раптовими спалахами гніву та імпульсивними діями. В люті вони нападають нещадно, часто навіть не встигають як слід подумати, а вже говорять чи діють так, що можуть завдати великої шкоди собі та оточуючим.

Тільці

Тільці — надзвичайно вперті люди, вони готові на все, щоб досягти свого. Навіть дружити з такою людиною буває непросто, чого вже казати про романтичні стосунки. Впертість Тельців сягає абсурду. Якщо вони щось вирішать, то ніщо не змусить їх змінити прийняте рішення. Вони не прихильники компромісів, через що схильні до суперечок.

Великий недолік Тельця — його власна поглинаюча сторона. Про його ревнощі ходять легенди, тому він може дуже швидко захопитися та накинутися, не замислюючись, якщо відчує загрозу. Телець — сміливий знак, який зазвичай не думає, перш ніж діяти. І хоча вони усвідомлюють цю проблему, їх не можуть не захопити емоції. Ревнощі відштовхують тих, кого ви любите.

Деякі з не дуже позитивних якостей вашої особистості — це гнів, упертість та ревнощі.

Близнята

Найгірша риса Близнят — їхня ненадійність. Вони роблять це не спеціально, але у них трапляються невдачі, наприклад щось втратити або забути про зустріч. Близнята також не можуть похвалитися почуттям часу стосовно інших. Коли вони кудись запрошуються або заводять розмову, вони не звертають уваги на те, чи в когось є вільний час, чи бажання ось так зустрітися.

Крім того, Близнята можуть бути поверхневими та дуже обачними. Вони також можуть легко змінити свою думку про людину, часто не на краще. Все, що вам кажуть Близнята завжди потрібно ділити на два. Двоособистість є невіддільною частиною їх особистості. Близнюк може зрадити. Небезпека Близнят у тому, що вони дуже харизматичні та привабливі люди. Їм хочеться вірити, вони легко зачаровують та закохують у себе.

Раки

Хоча Раки вважаються одним із найчутливіших знаків Зодіаку, їх турбують часті перепади настрою. Буває, що вони надто гостро реагують на неприємність, що відбувається з ними. Забагато емоцій іноді переповнюють їх, роблячи нестабільними та ірраціональними. Тому Раки дуже нерішучі. Будь-яка більш менш серйозна проблема приводить їх в паніку. Рак не буде відстоювати свою думку і вступати в прямий конфлікт, будь він навіть 100% правий.

Раки чудові сім’янини, але з ними шалено нудно. Спонтанні вчинки, здатність безтурботно веселитися чи просто говорити, не скаржачись на життя — це не про Раків.

Практично неможливо сказати Раку, що ви насправді про нього думаєте, не засмутивши його. Їм важко контролювати свої емоції.

Раки, ви повинні покращити свої пориви, капризи та поганий настрій.

Леви

Проблема Левів — це гординя помножена на нескінченність. Звідки взялася така зарозумілість невідомо, нехай найчастіше вона абсолютно нічим не підкріплена, Леву байдуже. Леви будуть відмінними партнерами до тих пір, поки ви не торкнетесь їх его, ось тоді вони покажуть зубки і випустять кігтики, і мало вам не здасться. Під час скандалів від Лева слід триматися подалі. Хочете жити з ними у мирі, тоді завжди гладьте їх вздовж шерсті, але ніколи проти неї.

Вони хочуть перемогти за будь-яку ціну, бути сильнішими та очолити кожен проєкт, у якому беруть участь.

Лев завжди хоче бути правим, він не сприймає критику і досить сприйнятливий. Його емоції дуже помітні.

Оскільки Левам потрібна увага оточуючих, вони можуть маніпулювати людьми, щоб досягти цього.

Діви

Найнебезпечніше в характері зодіакальних Дів — це їхній інтелект. Вони розумні, цікаві, але перфекціонізм Дів швидко виводить із себе. Діви не тільки вважають себе найрозумнішими, але й буквально не дають вставити слово іншій людині.

Ще одна дратівлива риса Дів — це вічна критика на чужу адресу. Їм дуже важливо вказувати людям на недоліки та роздавати поради, як ці недоліки виправити, причому поради у них рідко запитують.

Вони справжні фанати контролю та люблять порядок. Діви напружені, коли не можуть контролювати кожну дрібницю свого життя. Вони не люблять сюрпризів і не терплять занепокоєння у повсякденному житті. Через свою невротичну нездатність розслабитися і повеселитися, вони роблять своє життя у стосунках нещасним для свого партнера.

Терези

Ніколи не знаєш, що на думці у Терезів. Щирість точно не про них, кожен крок, кожне слово у них чітко обдумано. Відносини з іншими людьми будуються за одним принципом: “вигідно” або “не вигідно”.

Терези хочуть, щоб їх любили і приймали. Вони зроблять все, щоб досягти цієї мети. Вони дратують своєю нерішучістю. Вони нічого не можуть зробити самі. Цікаво, що цей знак справедливості любить давати іншим «розумну» пораду. Однак він сам ніколи їм не слідує і порушує правила заради власного задоволення.

Якості, які вам необхідно покращити у своїй особистості, — це негативізм та постійна лінь.

Скорпіони

Коли Скорпіони в когось закохуються, вони роблять це до одержимості, що може призвести до вимог та контролю над людьми та речами. Їхні ревнощі та власництво можуть викликати проблеми у відносинах. Вони також схильні бути негнучкими, тому що не хочуть змін.

Скорпіони відомі своєю невблаганністю і можуть роками чекати на можливість помститися, яка принесе їм задоволення. Хоча вони можуть прощати, вони ніколи не забувають, хто їх зрадив чи образив.

Цей знак — чудовий маніпулятор. І хоча ніхто не любить програвати, люди цього знака сильніше за інших сприймають поразку.

Стрільці

Цей знак — великий мрійник, він розсіяний та безтурботний. Це змушує його залишати все на останню хвилину і викликає стресс. Стрілець насолоджується життям повною мірою, але незабаром кидає все, чим намагається займатися, і всю діяльність, яку береться.

Хоча Стрільці й славляться своєю чесністю, іноді можуть бути вкрай різкими. Їх найгірша риса — схильність завдавати болю в ім’я чесності. Іноді здається, що вони не розуміють, що треба думати про те, що говориш, адже сказане слово не візьмеш.

Стрільці можуть поводитися як незрілі діти.

Козероги

Козеріг холодний і байдужий. Належить до інших людей з ділової точки зору. До гірших рис характеру Козерога можна віднести відсутність співпереживання, іноді скупість і схильність до моралізаторства. Оскільки йому подобається все контролювати, він не любить сюрпризів, на які дуже нервово реагує.

Козероги моторошні песимісти. Вони, правда, почуваються добре, коли все довкола погано, тому можуть сказати «Я ж казав». Дивитися на їх вічно незадоволене обличчя ще те задоволення. Патологічна невпевненість у собі призводить до того, що вони маніакально підраховують недоліки інших людей, критикують, нічого не пропонуючи натомість.

Крім того, вони зациклюються на роботі, мають репутацію амбітної людини, їх приваблюють успіх та гроші. Вони трудоголіки, природжені лідери, люблять владу та багатство.

Водолії

Водолії дуже амбітні та готові до негайних дій, але буває, що вони приймають рішення, не обмірковуючи можливі наслідки. Іноді вони також стають надто авторитарними, навіть владними. Якщо вони хочуть мати щось тут і зараз, вони старанно працюють, щоб досягти цього.

Водолій — вільний дух, який живе у своєму власному світі. Через це він не може адаптуватися до багатьох соціальних норм та правил. Він настільки дбає про свою незалежність і свободу, що скоріше відмовиться від дружби чи любові, ніж перейде власні кордони.

Риби

Люди, народжені під цим знаком, винятково творчі і мають високорозвинену інтуїцію. Водночас вони можуть бути егоїстичними та надмірно чутливими до себе. Найгірше в Рибах — це їхня схильність до залежності. Це вразливі люди, які часто відірвані від реальності через страх постраждати. Це робить їхнє коло друзів дуже закритим. Як і іншим знакам, їм важко контролювати свої емоції. Коли Риби засмучуються, ви це одразу помітите.

Зовнішній світ для них дуже суворий, тому Риби вибудовують навколо своєї особистості емоційний кокон. Іншим людям це здається відчуженістю і навіть божевіллям. Жити з такою людиною дуже важко.

Вони люблять все контролювати та робити все самі. Одна з їхніх слабкостей полягає в тому, що вони не вміють делегувати завдання, через що багато разів на тиждень вони мають поганий настрій.

Тебе може зацікавити