Мадонна повертається на сцену після госпіталізації: що відомо

by ira

64-річна американська співачка Мадонна повертається до репетицій свого туру після того, як була госпіталізована у червні 2023 року.

Як пише KURAZH, цю інформацію публікує видання The Sun.

Нещодавно артистка офіційно відновила підготовку до свого довгоочікуваного Celebration Tour. Раніше її довелося призупинити через госпіталізацію унаслідок інфекції, яка змушувала її перебувати у лікарні два місяці.

Мадонна проводила репетиції в Нью-Йорку, а також вирішила відправитися на репетиції до Великої Британії перед важливим виступом 14 жовтня у лондонській O2 Arena.

Джерело, знайоме з ситуацією, поділилося: “Вона все ще повільно відновлюється, але Мадонна вже з нетерпінням чекала можливості повернутися до репетицій. Вона забронювала не лише Колізей у Нью-Йорку, а й додаткове місце в Лондоні для останньої неділі генеральних репетицій”.

Через насичений графік Мадонна матиме менше ніж 48 годин до початку концерту після прибуття на місце виступу.

Таке рішення було ухвалено після того, як Мадонна поділилася враженнями від своєї боротьби зі страхом за своє здоров’я та життя в червні. Вона навіть розповіла, що “зрозуміла, наскільки пощастило вижити”. Їй була зроблена ін’єкція препарату Наркан, який зазвичай використовується для лікування можливих передозувань наркотиками, перед тим, як її доставили до лікарні.

Тебе може зацікавити