Магічна сила бузку: щаслива квітка з 5 пелюсток та інші прикмети

by Max

Багатьох із нас завжди радують квітучі кущі бузку! Їхній запах переповнює двори та вулиці міст. Велике щастя жити у дворі, де росте багато чудових бузкових кущів, інформує KURAZH.

Багато дітей люблять стирчати біля бузку і намагаються знайти квітку з 5-ма пелюстками. Знайшовши заповітну квітку, потрібно загадати бажання і з’їсти її. Цікаво, звідки взялася така традиція!

Виявляється, приписування бузку магічних властивостей — це давня традиція, яку практикували наші предки. Вони вважали, що бузок оберігає від злих духів і пристріту. Передбачалося, що квіти бузку в будинку позбавляють від недуг, сприяють здобуттю гармонії в сім’ї, а також допомагають розв’язати важкі проблеми. Найімовірніше, всі ці екстраординарні властивості бузку придумували наші предки, які любили наділяти природу магічними властивостями.

Однак! Магічними властивостями виконання бажань володіють тільки п’ятилисники! Наприклад, шестилисники їсти не дозволялося!

Ще одним повір’ям, вважалося, що якщо поставити квіти бузку біля ліжка, можна побачити віщі сновидіння. Особисто ми, вважаємо, що заради перевірки цих забобонів не варто рвати гілки бузку і нести їх додому. Нехай він радує око людей на вулиці, адже цвіте він так недовго!

Тебе може зацікавити