Майонез в побуті: нестандартні способи використання соусу

by Max

В грудні майонез з’являється у холодильниках навіть у тих, хто старанно худне, адже цей продукт входить до складу більшості святкових страв. Але, крім застосування у кулінарії, майонез може стати несподіваним союзником у багатьох інших галузях. Ось кілька нестандартних способів використання майонезу, які допоможуть впоратися з багатьма побутовими проблемами, інформує KURAZH.

Догляд за волоссям

Майонез містить олію, яєчні жовтки та лимонний сік, які чудово зволожують і живлять волосся, тому його можна використовувати як кондиціонер для сухого, тонкого і ламкого волосся. Також майонез може допомогти швидше змити з волосся фарбу, колір якої вас не влаштовує.

Змащування дверних петель

Якщо вас втомив постійний скрип дверей, але під рукою немає спеціального засобу, змастіть петлі звичайним майонезом. Цей спосіб використання майонезу здається трохи дивним, але він дійсно чудово працює принаймні якийсь час. Щоб позбавитися скрипу дверей, візьміть пару ложок майонезу, акуратно нанесіть його на петлі, не зачіпаючи самі двері, залиште на 2-3 хвилини і видаліть залишки.

Видалення забруднень та подряпин

Трохи майонезу на чистій ганчірці допоможе видалити відбитки пальців з приладів з нержавіючої сталі, прибрати дрібні подряпини з дерев’яних меблів і стерти практично з будь-якої поверхні дитячі каракулі, намальовані кольоровими олівцями або восковою крейдою.

Пом’якшення шкіри рук та ніг

Майонез — відмінний засіб для пом’якшення та зволоження сухої шкіри рук та ніг. Нанесіть невелику кількість майонезу на сухі ділянки шкіри та залиште на кілька хвилин як маску. Потім змийте теплою водою. Для шкіри обличчя майонез краще не використовувати, оскільки він може закупорити пори.

Видалення клею

Олійна текстура майонезу допомагає розчиняти клей. Нанесіть майонез на сліди клею, залиште на кілька хвилин, а потім протріть поверхню, щоб видалити і клейкі сліди, і майонез. Це особливо корисно, якщо ви намагаєтеся позбутися слідів, залишених цінниками та ярликами.

Тебе може зацікавити