Макіяж “clean girl”: що це та як робити

by ira

Серед б’юті-блогерок набирає популярність новий тренд – “чистий макіяж”. Надлишком косметичних продуктів вже давно нікого не здивувати, тому красуні почали практивувати легкий і ненав’язливий мейкап.

Мода на “чистий макіяж” прийшла з Америки, де доглянутих дівчат з мінімальною кількістю косметичних продуктів на обличчі почали називати clean girl. В соціальній мережі TikTok ролики з відповідним хежтегом набирають десятки мільйонів переглядів, про це пише obozrevatel.com, передає KURAZH.

Особливість “чистого макіяжу” в тому, щоб з найменшою кількістю косметики створити відчуття сяючоюї, здорової шкіри та приховати проблемні особливості на обличчі: синці під очима, почерворніння тощо.

Блогери радять використовувати мінімум косметики

Зазвичай для створення легкого мейкапу використовують консиллер або легкий тональний засіб, гель для брів, блиск для губ та туш.

Красуні, які на собі показують макіяж у стилі clean girl радять спершу очистити та зволожити шкіру, після чого висвітлити консиллером зону біля очей, ніс, лоб і підборіддя.

Брови потрібно зафіксувати гелем

Після цього б’юті-блогерки фіксують брови прозорим гелем, а також підмальовують вії. Для акценту на губи в “чистому макіяжі” не використовують яскраві помади чи олівчики, а тільки підкреслюють їх прозорим блиском.

Деякі красуні також використовують рум’яна чи чорний олівчик для очей, яким виводять ледь помітну стрілку.

Деякі красуні використовують рум'яна чи чорний олівчик для очей

Зазвичай “чистий макіяж” підкреслюють зібраним назад волоссям – високим хвостом, зачесаною “вологою зачіскою” чи прибирають передні пасма невидимками. Такий легкий макіяж не заважатиме влітку і не кидатиметься в очі, як вечірній мейкап з надлишком хайлайтеру та тонального засобу.

Зазвичай "чистий макіяж" підкреслюють зібраним назад волоссям

Тебе може зацікавити