Maruv змінила сценічне ім’я на Шарлотту та нарвалася на хвилю хейту

by Max

Співачка Maruv (справжнє ім’я – Ганна Корсун), яка мовчить про російську агресію в Україні, вирішила змінити своє сценічне ім’я. Користувачі мережі припускають, що таким чином артистка прагне відбілити репутацію проте, за їх словами, такий крок навряд чи їй допоможе, розповідає KURAZH.

Так, у Instagram можна побачити, що тепер виконавиця не Maruv, а Sharlotta Ututu. Разом із зміною псевдоніму вона презентувала композицію “Killing Me Softly”.

У коментарях під дописом українці не стали приховувати свого невдоволення та висловилися з приводу зрадницької позиції українки. Ось деякі їхні коментарі:

  • “Ой, а хто це в нас тут такий перевзувся. Що, на росії калачі вже не смачні? Ти тепер європейка?”
  • “Зрадниця! Співай на болотах!”
  • “Європа? Серйозно? А як же улюблені рублі? Як же легко дехто перевзувається. Мерзенна зрадниця!”
  • “Хаха, Шарлотта. Ну так, зміна псевдоніму, звісно, “врятує”
  • “Спроба перевзутися через півтора року війни? Ні, ні, ні, ану бігом назад на болота”.

Нагадаємо, до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Корсун продовжувала активно будувати кар’єру в країні-агресорці. Після початку війни вона опублікувала пост, у якому звернулася до російських солдат та попросила їх “подумати над тим, що вони роблять”.

“Складно знову виходити в стрічку новин. Звичайно, зараз мені важко впоратися з емоціями. Всі мої думки в цей момент про здоров’я мого малюка та нашу безпеку. Хочу вам повідомити, що всі найближчі концерти, звісно, скасовуються. Також хочу закликати абсолютно всіх у цей складний час чинити по совісті та зберігати здоровий глузд. Російські військовослужбовці замисліться! Військові дії і тим більше людські жертви не зроблять людей кращими чи щасливішими. Всім матерям потрібні живі сини, дітям – батьки, а дружинам – їхні чоловіки”, – йшлося у публікації зірки, яка з’явилася у її блозі 26 лютого 2022 року. Напередодні, за лічені дні до вторгнення, вона оголосила про вагітність.

Далі з боку виконавиці – абсолютне мовчання. За мовчанням послідували радісні фото з відпочинку у Туреччині, куди Анна втекла разом із своїм обранцем. Крім того, вона продовжувала давати інтерв’ю загарбницьким виданням.

Своє зникнення із медійного простору та замовчування російської агресії на території України Корсун виправдала заявою про те, що зараз всі свої сили вона віддає малюку. Окрім того, вона написала у Telegram, що має на цей рік “грандіозні плани”. Зокрема, у списку її бажань читання книг, вивчення іспанської та арабської, посилення знань у сфері біохімії та біофізики, а також низка інших “важливих справ”.

Нагадаємо, MARUV – співачка, композиторка з України, переможниця Національного відбору на 64-й пісенний конкурс “Євробачення” з піснею “Siren Song”. Через проросійські погляди її участь у конкурсі від України було скасовано.

Тебе може зацікавити