Міцні відносини легко зруйнувати: на що треба звернути увагу

by ira

Щоденні турботи затягують, всі побутові клопоти можуть затягнути в болото та перетворити міцні стосунки в негативне відношення одне до одного.

Що може статись:

Ви більше не розмовляєте одне про одного.
Ви говорите про рахунки, роботу по дому, розклад дітей та інші побутові речі, але не можете згадати, коли востаннє говорили про ваше життя, ваші потреби, почуття, бажання і мрії.

Сон важливіший за інтимну близькість.
Ми всі перевантажені роботою та іншими справами, сильно втомлюємося, тому не дивно, що часто ви віддаєте перевагу сну, а не інтиму. Однак якщо так відбувається протягом тривалого часу, то це, безумовно, позначиться на стосунках не найкращим чином.

Ви рідко бачитеся.
Ваші графіки не збігаються настільки, що ви практично не перетинаєтесь. Навіть спати лягаєте у різний час і не спілкуєтесь перед сном.

Для збереження відносин варто докладати зусиль:

  • Для початку зробіть ваші стосунки пріоритетним завданням, ухваліть рішення щось змінити на краще.
  • Спробуйте виявити щирий інтерес до свого партнера. Який він зараз? Як змінився останнім часом? Що відбувається з ним? Чим він зараз живе?
  • Щодня виділяйте час на спілкування з партнером. Нехай це буде лише 10 хвилин, зате вони будуть присвячені вам та вашим стосункам. Важливо уникати побутових тем та питань, пов’язаних із поточними справами. Запитати «як ти?» для початку буде цілком достатньо.
  • Хоча б один раз на тиждень влаштовуйте побачення. Важливо змінити обстановку та кудись вирушити разом. А, головне, щоб ніхто не смикав вас кожні 5 хвилин і не відривав одне від одного.
  • Рутину можна перемогти за допомогою новизни. Спробуйте внести її у ваші стосунки. Запропонуйте партнеру те, що ви ще не робили разом — якийсь новий вид дозвілля, нові цікаві місця, спільні заняття.
  • Виявляйте увагу та турботу до партнера. Прислухайтеся до себе — що доброго хотілося б зробити для нього? Зробіть це.
  • Говоріть про свої почуття. Висловлюйте їх словесно чи тілесно. Торкайтеся вашого партнера протягом дня, обіймайте.
  • Поверніть у ваші стосунки сором’язливість. Пам’ятаєте, як спочатку буває? Жінкам ніяково показуватися перед чоловіком без макіяжу, а чоловікові, наприклад, у не прасованому одязі. Пограйте в гру – уявіть, що ваші стосунки тільки зароджуються і вам важливо виглядати в очах партнера привабливо та бажано.
  • Таким чином, вашою зброєю проти синдрому сусіда по кімнаті можуть стати: щирий інтерес до партнера, увага, час, спільність, новизна, бажання зробити щось добре для іншого, простір інтимності.
  • Так, можливо, стосунки вже не будуть такими ж пристрасними та романтичними, як на початку — і це нормально. Але вони можуть стати зрілішими, глибшими та близькими.

Тебе може зацікавити